Bu yöntemler eskiden inanılmaz hit alırdı ama ben hiç birine inanmazdım, hurafe deyip geçerdim. Ne zaman denesemde başarısız olurdum... Geçen günlerde artık oyuna girememem yüzünden sinir krizi geçirdim oyuna girme taktikleri aradım :lolmuch: Neyse denedim denedim olmadı. Yok böyle olmayacak dedim kendim bişiler saçmalamaya başladım ve bulduğum taktik işe yaradı. Şimdi lafı uzatmadan anlatayım :lol:

Silkroad Online Launcher'a girip fare (mouse) umuzun sol tuşuna bir kez tıklayarak starta basıyoruz. Cool Daha sonra gelen ekranda ID ve PW (password) mzu yazıyoruz. İmage code geldikten sonra hızlı ve seri olarak kullandığımız parmaklarımızı çalıştırıyoruz. Ne kadar hızlı yazarsak o kadar iyi. Confrime tıklamıyoruz :lol: onun yerine enter a basıyoruz (Bunun da bi etkisi var gerçekten)... Neyse tabi bundan sonrası işin asıl kısmı... Sağ elimizin serçe parmağıyla entera bastığımız anda sol elimizin serçe parmağıyla window tusuna basıyoruz ve masaüstünü açıyoruz. Hemen firefox msn vs. olursa süper olur... Bir kaç saniye sonra SRO_Client adlı aşağıdaki simgeye tıkladığımızda characterimiz karşımızda.

İlk denediğimde kendine gel olum bunlar saçma şeyler dedim. Ama içime bir kurt düştü. Çıktım tekrar girdim aynı taktikle yine oldu. 4-5 kere denedim, hepsinde oldu. İnşallah sizde de olur. Hadi hayırlısı...

olmazsa mısır yemeyi unutmayın popcorn

kardeş böle saaçmalıklar olmaz sroya girmek sadece şans işi hadi tutmuştur yogunluk azalmıştır girersin ama 1 olur 2 olmaz böle ...tan yöntemlerle uğraşmayın garantisi var indirin serverlist boşaldığı anda confirm %100 bundan daha iyi mantıksal açıklama olmaz herhalde

Arkadas gusel bı yere parmak atmıs bu gercektende yanı harbıdende oluyor belkıde BİT sayısı o anda artıor .Bİlmem bi şekilde alıor tabı bu herzaaman gecerlı dııl.. BALL

İşte bakın deneyenler yapıyor. Dalga geçilecek bir konu değil gerçekten doğru söylüyorum...

gEo

rank8
oyuna girip girememenin enter a basmanla yada mouse ile tıklamanla nasıl bir alakası olabilirki . bu aralar gold farmer lar greve gidiyor diye duydum ondan server trafiklerinde azalma var onunla alakası olabilir . rastlantıdır sonuçta hep aynı gün içerisinde denemişsin . en sağlıklı yöntem server statslarına bakıp boşaldığı anda confirm e tıklamaktır.

kesin çözüm premium ( pahalı)
multy client da ii bir çözüm

valla ben girmeye çalışırken alt tabla expolerere geçiyorum arada girmiş oluyordu ama şans tabii

e Oldu diyosam olur da o yüzden kahvekeyfi Dediğim gibi bende inanmam ama oluyor işte kabullenin veya kabullenmeyin Cool

Yukarı Alt