MERHABALAR. 1 AYDIR EVDE KULLANDIGIM MBOTU CAFEME FLASH ARACILIĞI İLE GETİRDİĞİM HALDE CAFEDE AÇMAYI DENİYORUM AMA NOT LOGİN DİYOR. 40 TANE BİLGİSAYARIM VAR VE HİÇBİRİNDE OLMUYYOR LOGİN. SAHİP OLDUĞUM YARDIMCI PROGRAMLAR :

NETFRAMEWORK 4.0 YÜKLÜ +
C++ VİSÜAL YÜKLÜ 2010 - 2005 +

VİRÜS PROGRAMIM YOK

SORUN ÇÖZÜLDÜ KONU KİLİT - - ÇÖZÜMÜ İSE :

CAFEDE OYNAYAN VE BU SORUNLA KARŞILAŞAN ARKADAŞLAR '' HANDYCAFE FİLTRE '' PROGRAMINI CAFE SAHİBİNDEN DEVRE DIŞI BIRAKMASINI İSTEYİN. FİLTRE PROGRAMI İLLEGAL ALGILADIGINDNA İZİN VERMİYOR. DEVRE DIŞI KALDIĞI AN BOT OTOMATİK LOGİN OLUYOR. HERKEZE KOLAY GELSİN.

Bu mesaj ShadowOfThieves rumuzlu uyeden alinti yapildi
ShadowOfThieves demiş ki:
Kafede hangi kafe yönetim programını kullanıyorsun?

Vodafone 861 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Handycafe kullanıyorum hocam. ama alakası oldugunu zannetmıyorum üst katta calısan cafe arkadaşımda handycafe kullanıyor aynı botu o açabiliyor..

Takımı
Besiktas
Mbot sunucusuna bağlanamıyordur internetin bu yüzden not loged in hatasını alıyorsun bunun sebebi windows 7 ve 8 işletim sistemlerinde çalışan windows defender engelliyebiliyor veya buna benzer güncelleme esnasında yüklenen başka bir program.Arkdaşımızın dediği gibi cafe sisteminizde kullandığınız yönetim programıda bot'un sunucusuna bağlanmasını engelliyor olabilir.

Bu mesaj Heartless rumuzlu uyeden alinti yapildi
Heartless demiş ki:
Mbot sunucusuna bağlanamıyordur internetin bu yüzden not loged in hatasını alıyorsun bunun sebebi windows 7 ve 8 işletim sistemlerinde çalışan windows defender engelliyebiliyor veya buna benzer güncelleme esnasında yüklenen başka bir program.Arkdaşımızın dediği gibi cafe sisteminizde kullandığınız yönetim programıda bot'un sunucusuna bağlanmasını engelliyor olabilir.
asistanım yukarıdaki cafedede aynı sürüm aynı versiyon handycafe kullanılıyor. ve orada virüs programı var. onu kapatp girmesine rağmen giriş yapıyor. bende virüs programı bile yok yani bunun gibi 2 3 cafe daha var onlard giriş ypıyor ama ben giremiyorum.. başka alternatifimiz varmı ?

Server
Takımı
Galatasaray
Geçmişte benim başıma gelmişti kafede akinsoft kullanıyorduk handycafeye geçince düzelmişti. Belki yeni sürüm handycafe de kısıtlıyor olabilir

Bu mesaj ShadowOfThieves rumuzlu uyeden alinti yapildi
ShadowOfThieves demiş ki:
Geçmişte benim başıma gelmişti kafede akinsoft kullanıyorduk handycafeye geçince düzelmişti. Belki yeni sürüm handycafe de kısıtlıyor olabilir

acaba filtremi engelliyor ?

Server
Takımı
Galatasaray
Belki de. Handycafe hakkında bilgim çok az lâkin filtreyi kapatıp deneyebiliyorsan dene

SAYIN ARKADAŞLAR < BU TÜR SORUNLA KARŞILAŞAN VARSA ÇÖZÜMÜNÜ BULDUM. HANDYCAFE FİLTRE SUNUCUYU DEVRE DIŞI BIRAKIYOR LOGİN OLAMIYOR. HANDYCAFE FİLTREYİ DEVRE DIŞI BIRAKTIĞINIZ AN OTOMATİK OLARAK LOGİN SUCCESFULY OLUYOR. HERŞEY FİLTRE YÜZÜNEYMİŞ İNŞ. BU ÇÖZÜMÜ CAFEDE OKUYAN VE OYNAYAN ARKADAŞLAR OKURDA BU DERTTEN KURTULUR. TŞKLER HERKEZE

Yukarı Alt