- Resim Silinmiş.​
Sinemalar.com puanı :5.6/10
imdb puanı
:7.5/10
Yapım :2008, ABD
Tür : Dram / Savaş
Yönetmen :Edward Zwick
Senaryo :Edward Zwick, Clay Frohman, Nechama Tec (Kitap)
Oyuncular : Daniel Craig, Iben Hjejle, Liev Schreiber, Mark Margolis, Tomas Arana, Alexa Davalos, Jamie Bell, Sam Spruell, Marc Levy, Mark Feuerstein, George Mackay, Clayton Frohman, Allan Corduner, Jodhi May, Iddo Goldberg, Mac Steinmeier, Jacek Koman, Kate Fahy, Ravil Isyanov, Mia Wasikowska, Markus Von Lingen, Rolandas Boravskis, Algirdas Dainavicius, Aurelija Prashuntaite, Vidas Petkevicius, Ina Frismanaite, Ana Goldberg, Rimante Valiukaite, Leonardas Pobedonoscevas, Kristina Bertasiute, Kristina Skokova, Remigijus Bilinskas, Rimgaudas Karvelis, Leonas Ciunis, Janina Matiekonyte, Aleksandr Zila, Iveta Nadzeikiene, Zoe Rosenblum, Sakalas Uzdavinys, Dalia Micheleviciute, Tadas Kavaliauskas, Matas Cancingeris, Diana Aneviciute, Sigitas Rackys, Valentin Novopolskij, Antanas Surna, Aldona Bendoriute, Irmantas Bacelis, Edita Uzaite, Stanislav Adamickij, Jaroslav Psenicka, Giacomo Strasser, Arkadij Gotesman, Borisas Kirzeneris, Raimondas Sviackevicius
Yapımcı :Edward Zwick, Pieter Jan Brugge, Roland Tec, Alisa Katz, Alex Boden
Görüntü Yönetmeni :Eduardo Serra
Müzik :James Newton Howard
Süre :2 saat, 17 dk.

Konu: Film üç yahudi kardeşin (craig, schreiber ve bell) hikayesini anlatacak. üç kardeş ikinci dünya savası sırasında, nazilerin kontrolü altındaki polonya'dan kaçıp beyaz rusya civarında bir yerde nazilere karşı savaşan rus direnişine katılmaya çalışacaklar. savaş esnasında onların ormanın içinde bir köy inşa edip 1200'den fazla yahudi'yi kurtardıklarını göreceğiz ki hikaye gerçek bir olaydır

Kod:
Filmi izlemeyen varsa bence hiç durmasın bazı yerler sıkabilir ama film tamamiyle mükemmel ^^

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gerçek hikayeler beni hep tekilemiştir bu tavsiyene kulak verip izleyeceğim kuzum ty for all ^^

Leo Kenzo demiş ki:
Sinemalar.com puanı :5.6/10
bu yeter cırt olduğu belli :D
cırt oldugundan diğildir bence günümüz şartlarında malesef ki israil gazzeyle olan tek taraflı savaşının eseri olsa gerek bence film güzel ama nette izledim israile olan bir tepkidir bana göre.

Ok bunuda rapid listte ekledim :D deneyelim :D indirecek pek bişey kalmadı yahu

Yukarı Alt