pfffffff

Aileden
ben bilmiyorum ama olamaz bence

nedeni:sro online oynann bi oyundur deepfreeze ise sadece bilgisayarını kapatırken açmadan önceki haline döndürdüğünü öğrendim bu nedenle alakası yok deepfreeze kendi yolunda sro kendi yolunda extraokk

pfffffff

Aileden
oyun updatelerini yaparken deepfeeze i kapatın yoksa PC kapandığında eski halini alır :lolmuch:

Ev bilgisayar kullanicilarina kesinlikle deepfreezeyi tavsiye etmiyorum bunu yerine system backup alabilecek programlari kurup temiz bir windows ve gerekli programlarini kurduktan sonra acronis true image veya Norton Ghost tarzi programlarla backup y apip ileride sorun yasadiginda systemi tekrar uc dakika icerisinde sorunsuz geri yuklemen daha mantikli gibi geliyor hardiskini iki aprcaya bolup c:\yi 10 - 15 gb kadar tutup d:/yi geri kalan bolumu atarsin oyunlair falan d ye kurarsin bu sekilde sorunsuz calisirsin yada diger bir unsur deepfreezeyi sadece system klasorunu korucak sekilde aktif edip oyun ve belgelerini d:\ye tasiyip bu sekilde de kullanabilirsin

benim internet cafede izledigim yol
160 gb hardiskin 15 gbsi c:\ ve diger bolumu d: c:\ icerisinde sadece system ve programlar var winamp winzip office xxxx xxx gibi ve geri kalan tum oyunlarim d:\ klasorunde
extradan kurdugum file and folder securtiy isimli programlada d:\ klasorunu silme ve tasimayi iptal ettigim icin sorunsuz aylarca bir system calisiyor
daha detayli anlatirim bu olayi size :)

A

Anonymous

Guest
Ya Arkadaslar bendede Df var ama kaldıramıorum ne yapmam gerekır .Bi ara bi forumdan ogrenmıstım Baslat/CAlıstır a bısı yazıp Bı yerden kapatıoduk Sonra Sag alt kosede gorunmuodu deepfreeze Sonra C:/Program Files dan sılıoduk.Sımdı onu unuttum.Cunku Program EkleVeya kaldırada gozukmuyo.Allahdan Df suanda Aktıf durumda deıl kapalı yanı ne yapmam gerekıo yardım plz :mrgreen:

ctrl alt shift f6 tusuna bas sifresini yaz disable yap sonra tekrar ustune deepfreeze kurarken sana sorucak uninstal de kaldir

Yukarı Alt