arkadaşlar alman forumunda gördüğüm haber doğrultusunda size bu müjdeli haberi vermekten mutluluk duyarım
deepblue adlı site yeni sro serveri kuruyo ve forumlarında 100 lvl cap ve fortress dahil tüm yenilikler ve europe charlar olması bekleniyor media pk lar şu an piyasaya sürüldü üyelik alımı açılması bekleniyor.

http://uploadfr.free.fr/db7media/

media pk ları bu siteden download edebilirsiniz

---- 100 lvl - 90 yada 100 lvl e kadar skiller - europe - 10 dg eşyalar - bandit - jangan kaleleri
25 x rateler - ---- yenilikler arasında

kesin açılcak diye bişey söylemiyorum sadece çok konuşuluyor açılıcak gözüyle bakılıyor diye yardımcı olmaya calıstım

kaynak
http://www.deepblue7.com/

Kaynakta Yazanlar
Hoşgeldiniz deepblue7
We are working hard on our website and forums Şu Web sitemizin ve forumları üzerinde çalışıyoruz
The registrations will be the same login for your account on phoenix Kayıtları Phoenix üzerinde hesap için aynı giriş olacak

Please note, you can max register 3 accounts per ip. Unutmayın, size en fazla IP başına 3 hesapları kayıt olabilirsiniz.

We also look for pk2 editors. Ayrıca pk2 editörleri arayın.
To create a custom pk2, at this moment the pk2 file is from ecsro , Bu pk2 dosyasını ecsro ise şu anda özel bir pk2 oluşturmak için
But connected to our phoenix server. Ama Phoenix sunucusuna bağlı.

You can allready download the pk2 files Sen allready bu pk2 dosyalarını indirebilirsiniz
Mirrors provided by our team links are safe. Ekibimizin bağlantılar tarafından sağlanan Aynalar güvende.
http://uploadfr.free.fr/db7media/ http://uploadfr.free.fr/db7media/

Meanwhile we keep working on the site. Bu arada site için çalışmaya devam.
//Deepblue7 / / Deepblue7

Contact: mailto:[email protected] İletişim: @ gmail.com crystal.team

Game SRO 1.091 : Legend 2 bu uyelik alımları başlasın belki bu servere geceriz ^^

PS:
ayvaz demiş ki:
kesin açılcak diye bişey söylemiyorum sadece çok konuşuluyor açılıcak gözüyle bakılıyor diye yardımcı olmaya calıstım replersiniz artık
Sitemizde 3.sınıf forumlardaki rep sistemi yoktur :coffee:

valla cıkarmı cıkmazmı bilmiyom kaynakda orda site yapılıyormuş yapılınca üyelik alımları başlıyacak rap istediğim için özür dilerim

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Açılsa bile rahat yaşayacaklarını zannetmiyorum DeepBlue'nin bir sürü düşmanı var . Ecsro'yu hackledi ona buna sataştı tbot - isrobot crack çıkardı vıdı vıdı çok fazla saldırı alacaktır muhtemelen.

Kemalist demiş ki:
Açılsa bile rahat yaşayacaklarını zannetmiyorum DeepBlue'nin bir sürü düşmanı var . Ecsro'yu hackledi ona buna sataştı tbot - isrobot crack çıkardı vıdı vıdı çok fazla saldırı alacaktır muhtemelen.
Sen rahat ol o adamlar sağlam Bunları yaparken herşeyi düşünmüşlerdir
Zaten Bu serverı kurarkende önlemini alırlar :thumbsup:

TuRbO_OnuR demiş ki:
Kemalist demiş ki:

aynende bi açılsa ya heen bi wizz alıp kasacam anasını satayım bide bir ip den sadece 3 tane üyelik alıa biliyo

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
TuRbO_OnuR demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Saçmalamışsın resmen google bile hacklenirken deepblue'nin serverımı hacklenmeyecek :?

Yukarı Alt