addIcFb

Aileden

İspanya La Liga'da bu sezon başarısız olan Barcelona'da Portekizli yıldıza önümüzdeki sezon için kendisine kulüp bulması yönünde talimat verildi. Portekizli yıldız herşeye rağmen Barcelona'nın her zaman kalbinde yerinin olacağını belirtti.

Barcelona'nın ve Portekiz milli takımının yıldız oyuncusu Deco önümüzdeki sezon Barcelona'da olmayacak.

Deco yaptığı açıklamada Barcelona'da artık istenmediğini ancak buradan ayrılırken güzel anılarla ayrılacağını belirtti.

Deco: "Burada çok güzel günler geçirdim, herkesin kariyeri biter, geride Barcelona kalır. Bunun olması normal. Burada istendiğim sürece kalacaktım ancak bazı şeyler değişmişse ben de başka kulübe gidebilirim." dedi.

Taraftarların reaksiyonlarının da normal olduğunu belirten Deco, başarı gelmeyince taraftarın protestosunun doğal olduğunu belirtti.

Süper bi youncu bence barcada hep arka planda kaldı gittiği kulupte barcadan çok daha başarılı oalcağı kesin % 90 premier lige gider bence

Morwena

Buralıyım
zaten Deco ligin içinde ayrılacağını ifade etmişti ...
gazeteler fenere gelir diyorlar inş gelir de rekabet olur :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Fener'e de gelmeyen futbolcu yok lakin tek inandığım Shevchenko kesin gelecek XD

Yukarı Alt