V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Sjsroya yeni başladım ama acayip dc yiyorum girmek 1 saatse 1 dk sonra dc alıyorum sebebi ne vede yapılabilecek çözümleri öğrenebilrisem sevinirim :cry:

konunu buraya açarsan daha cabuk yardım alırsın bence:wink1: viewforum.php?f=592 senin sorunun la ilgili benzer konular açılmış gez bir ...

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
BadAngeL demiş ki:
konunu buraya açarsan daha cabuk yardım alırsın bence:wink1: viewforum.php?f=592 senin sorunun la ilgili benzer konular açılmış gez bir ...
Böyle bi link yokki :thumbsup:

V.I.P demiş ki:
Sjsroya yeni başladım ama acayip dc yiyorum girmek 1 saatse 1 dk sonra dc alıyorum sebebi ne vede yapılabilecek çözümleri öğrenebilrisem sevinirim :cry:
SjSRO nedir? Normal SRO'dan farkı ne?

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
bakeba demiş ki:
V.I.P demiş ki:
SjSRO nedir? Normal SRO'dan farkı ne?
Private server fark fazla ex gelmesi fakat sorunun çözümü orda yok fikri olann

Virüs olabilir sjsro programlarında trojen modemi virüslemiş olabilir.Aynı sorun bendede yaşandı 2 gün öyle oldu 3. gün geçti

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Yok arkadaşım virüs taze tazede tarattım temiz herşey benim tahminim media.pk2 veriyor dc alternatif madia pk2 dosyası olan varmı ayda onsuz oynanamıyormu

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Prisoners demiş ki:
Bağlantılarını kontrol et istersen.
8mbit' e kadar sınırlı hatalrda bazen kesilme oluyor ama her oyuna girdiğime denk gelmeside anormallik olur :thumbsup:

Yukarı Alt