E0N

rank8
Shiva nın açtıgı konuyu buraya koyaladım ingilizcem berbat oldugu için ingilizceden anlayan biri çevirebilirmi ?
Kod:
Hi,

I need your help for this one too. Quite all of the unusual dcs mentioned in bug reports are not reproducable for any chars on my test computers.

So if you experience DCs, please write into this thread and try to answer following questions:

1. Please specify the kind of DC: a) Crash of client, b) crash of bot, c) connection to server just terminated
2. Please post last (>5) lines of bot log before you got the DC (in case the bot window didn't close).
3. What was the last action of you or bot before you got the DC
4. Do you get this DC always, sometimes or rarely
5. Did the bot log mention something about "parsing errors"? If yes, please also send "charpacket.dat" and "storage.dat" to [email protected]
6. Please specify system specs (OS (32/64bit), CPU, ...)
7. In case you got the bug solved yourself somehow, please describe what you did.

Thanks for help :)

So long,
Shiva

Prada

Bu konudada yardımınıza ihtiyacım var. Bug reportta söylenen dc ile ilgili tuhaf sorunlar kendi test bilgisayarımda hiçbir çarın başına gelmiyor...

Eğer Dc konusunda tecrubeliyseniz lütfen aşağıdaki sorulara yanıtlayiniz

1- Lütfen DC şeklini belirtiniz. a) oyundan atma bizde ismi ??? hatasi. b) Botun kapanmasi c) sunucu ile bağlantının kesilmesi bildiğimiz disconnect from server yazısı bildiğiniz DC..

2- Son 5 satiri yollayin. Burda anlatmak istediğide DC yediğinizde bot sayfasındaki son 5 satırı bildirmeniz..

3- DC yemeden önceki son işleminiz neydi? Sizin veya botun son işlemini soruyor.

4- DC sorunu sürekli mi var yoksa arasıramı yoksa nadiren mi başınıza geliyor?

5- Botun loglardaki son söylemi 'parsing errors' muydu? Evetse charpacket.dat" ve "storage.dat'' dosyalarinida mailto:[email protected]' a gönderin..

6- Isletim sisteminizi bildirin.. 32 bitmi 64 bitmi vs vs

7- Bu sorunu bi şekilde çözdüyseniz lütfen nasil çözdüğünüzüde bizimle paylaşın

blablabla..

carwen

Bilgiliyim
İnternet ve elektriğimin kesilmediği sürece botum hiç dc yemiyor, iyi ki bende böyle bi sorun yok. (:

E0N

rank8
CoupeR demiş ki:
Bu konudada yardımınıza ihtiyacım var. Bug reportta söylenen dc ile ilgili tuhaf sorunlar kendi test bilgisayarımda hiçbir çarın başına gelmiyor...

Eğer Dc konusunda tecrubeliyseniz lütfen aşağıdaki sorulara yanıtlayiniz

1- Lütfen DC şeklini belirtiniz. a) oyundan atma bizde ismi ??? hatasi. b) Botun kapanmasi c) sunucu ile bağlantının kesilmesi bildiğimiz disconnect from server yazısı bildiğiniz DC..

2- Son 5 satiri yollayin. Burda anlatmak istediğide DC yediğinizde bot sayfasındaki son 5 satırı bildirmeniz..

3- DC yemeden önceki son işleminiz neydi? Sizin veya botun son işlemini soruyor.

4- DC sorunu sürekli mi var yoksa arasıramı yoksa nadiren mi başınıza geliyor?

5- Botun loglardaki son söylemi 'parsing errors' muydu? Evetse charpacket.dat" ve "storage.dat'' dosyalarinida mailto:[email protected]' a gönderin..

6- Isletim sisteminizi bildirin.. 32 bitmi 64 bitmi vs vs

7- Bu sorunu bi şekilde çözdüyseniz lütfen nasil çözdüğünüzüde bizimle paylaşın

blablabla..
sagolasın

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
carwen demiş ki:
İnternet ve elektriğimin kesilmediği sürece botum hiç dc yemiyor, iyi ki bende böyle bi sorun yok. (:
aynen :santa:

tam çevirecektim CoupeR'im halletmiş teşekkürler hacım :headbang:

Yukarı Alt