EmmaW

ZSZC Retro | Db Bot v0.8 CRACK

SrProxy'i açın ve IP'i aşağıdaki gibi girip "Start" tuşuna basın ve programa dokunmadan bekleyin.

- Resim Silinmiş.

Sonra crack'i açın ve "Go" butonuna basın 10 saniye bekledikten sonra klasörde "crackloader" adında dosya oluşacaktır.

- Resim Silinmiş.

"crackloader"'i açın.

- Resim Silinmiş.

Loader'i açın ve resimdeki gibi ayarlayıp Launch tuşuna basın ve client açılacaktır.

- Resim Silinmiş.

Download Linkleri;
Download
Sro DbBot v0.8
VirusTotal
Download

Download
Sro DbBot Loader
Alternatif(DepositFiles)
VirusTotal
Download

Download
Sro DdBot CRACK
Alternatif(DepositFiles)
VirusTotal
Download

Kod:
www.extraloob.com

İndirdiğiniz bütün dosyaları Retro klasörüne atınız.

Herhangi bir banlanma durumunda extraloob.com sorumlu değildir.

Saygılarımızla,
- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok güzel bir çalışma olmuş ellerine sağlık canımcım :muck:

bufları basıyo el bufunu basıyo ınvalid target diyo atack yapmıyo bunun sebebi nedir ?

Beyler süper çalışıyo fakat bi sorun var zszc de ltp ye girip cıkıınca party açma işareti tıklı olmasada otomatik parti açıyor.Adamlar görürse formlanan partiyi anında gm e gider ve ban.Bu parti formlamasını ZSZC Private Server diye nasıl yapabiliriz bi bildiginiz varmı ? Ben botu .txt formatında actım fakat icinde parti formuyla ilgili bişey göremedim.Nasıl yapılır bi fikri olan varsa paylaşsın...

EmmaW

deposit files linkinden indiriniz lütfen
invalid target hatası için ise bir fikrim yok bir sürü arkadaşıma anlattım hiçbirinde böyle bir hata vermedi başka sürüm kullanıyorsan veriyor olabilir :think:
pt konusuna gelince hiçbirşey yapamayız onunla alakalı oyüzden asla pt ye girmeyiniz veya pt açmayınız

Thanatoss demiş ki:
Tüm crackleri deneyebilirsin hepsinde bir virüs mutlaka bulunur.Kullandığın autopotunda helperinde ne bileyim download managerlerinde bile zararlı olmayan virüsler olması doğaldır.Bize bir sorun yaratmıyor kullanıp kullanmamak size kalmış.

Takımı
Galatasaray
augus demiş ki:
Thanatoss demiş ki:
Tüm crackleri deneyebilirsin hepsinde bir virüs mutlaka bulunur.Kullandığın autopotunda helperinde ne bileyim download managerlerinde bile zararlı olmayan virüsler olması doğaldır.Bize bir sorun yaratmıyor kullanıp kullanmamak size kalmış.
Benim anlatmak istediğim o değilki,arkadaş indirme linklerinin altına virustotal linklerini koymuş orada 3 tane virüs bulunan dosyayı ben tarattım 20 tane virüs buldu bunu demek istedim.

virüs olduğunu düşünüyorsan kullanmayabilirsin bu sana kalmış birşey zararsız virüsler çoğu private server programında vardır..

Thanatoss demiş ki:
augus demiş ki:
Thanatoss demiş ki:
Benim anlatmak istediğim o değilki,arkadaş indirme linklerinin altına virustotal linklerini koymuş orada 3 tane virüs bulunan dosyayı ben tarattım 20 tane virüs buldu bunu demek istedim.
Dosyaları rar içinde ve rar dışına taratınca fark oluşuyor.Bu ondan doğan bir şey normal :muck:

Wrong Filesize! Hatası Alıyorum Bende Crack'i Çalıştırdığımda Sro_Client'i upload edebilecek olan var mı çalışanlardan acaba?

EmmaW

evet virus koydum dosyalara herkezin charını soyacağım (!)
cracki açtığında hata alanlar vista ise sağ tık -> yönetici olarak çalıştır deneyebilirler ve crackin botla aynı klasörde olması lazım

ps: virus konusuna tekrar değinirsek teknik olarak crack ile ilgili dosyaları bazı antivirusler virus olarak görüyor bu crack ile sayısız char kastım ve en az 500 kişi bu cracki kullandı ve charına birşey olan yok kimseyi zorlamıyoruz isteyen indirip bot keyfini yaşayabilir istemeyen elle kasmaya devam eder

içinde Bir sürü Virüs casus yazılım var bumu senin paylaşma anlayışın.. üstelik açılmıyorda bence konu kapatılmalı adminde her paylaşılana tskkr etmemeli !

Yukarı Alt