anlamadığım sadece senle bendemi var bu sorun neden kimse bişi yazmıyo :S

herkeste var bu sorun çözümü de tam olmasa da zszc yi sil tekrardan yap biraz daha uzuyor süresi

bendede bu sorun sabah başladı sabaha kadar hiç sorunsuz kasıyordu şuan hiç bir şekilde oyuna girmiyor tam login olacağı sırada masaüstüne geri atıyor oyunu da sildim tekrar kurdum botuda sildim yeniden crackledim ne yaptıysam olmadı çözümü yok gibi

PhaetoN demiş ki:
bendede bu sorun sabah başladı sabaha kadar hiç sorunsuz kasıyordu şuan hiç bir şekilde oyuna girmiyor tam login olacağı sırada masaüstüne geri atıyor oyunu da sildim tekrar kurdum botuda sildim yeniden crackledim ne yaptıysam olmadı çözümü yok gibi
aynen bnmde böle dediğin gibi

bot ile girebilen olursa lütfen rica ediyorum buraya yazsın ölmezsiniz korkmayın !

Kendi sorunumu çözdüm :) vista kullananlar denesin Sro_Client i sağ tıklayıp Özellikler deyin ordan Uyumluluğa gelip modu windows xp service pack 2 olarak ayarlayın ve onaylayın.

Ve iyi oyunlar :) DC yediğimi bahane edip yazıyorum.
Xp kullananlar bi sorun yaşamıyordur heralde en rahat ve kolay işletim sistemi :) Kolay gelsin..

böyle saçmalık olurmu ya dün ne güzel çalışıyodu pacth gelmedi bişi olmadı buna ne oldu delirecem ya

Yukarı Alt