Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Enpara kampanyası geldi steam için aynı zamanda Payday 2 için indirim de mevcut şu an steam'de.

Enpara kampanyası 50 liraya kadar yaptığınız alışverişlerin yarısını size iade ediyor , payday 2 şu an 22 tl. 11 TL'ye alın oynayalım :)

Bu mesaj Kemalist rumuzlu uyeden alinti yapildi
Kemalist demiş ki:
Enpara kampanyası geldi steam için aynı zamanda Payday 2 için indirim de mevcut şu an steam'de.

Enpara kampanyası 50 liraya kadar yaptığınız alışverişlerin yarısını size iade ediyor , payday 2 şu an 22 tl. 11 TL'ye alın oynayalım :)
Nerede yazıyor link verebilir misin?

Şimdi Dayz 32 liraya falan mı geliyor, doğru mu anladım?

Son haber nedir DayZ oynuyorsa herkes gelmeyi düşünebilirim? Eğer toplanırsak ve Kemalist'in bahsettiği gibi indirim falan varsa bişeyler ayarlayabilirim belki. :popcorn:

EFT ile aracısız steam hesabıma para yüklemek mümkün mü?

Ben de gelebilirim, DayZ, WarZ veya hangisine başlayacaksanız. :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Yükleyemezsin , banka hesabına yüklersin oradan çektirebilirsin.

Biraz durumları düzelttikten sonra DayZ alacağım , enpara kampanyası aktif olmuş 75 liralık oyun 40 liraya falan geliyor.

Dayz yeni satın aldım.Şuan indiriyorum oynamak isteyen varsa ekleyebilir.

steam : theoriginal37

Bu mesaj NoMoreLove rumuzlu uyeden alinti yapildi
NoMoreLove demiş ki:
EFT ile aracısız steam hesabıma para yüklemek mümkün mü?

Ben de gelebilirim, DayZ, WarZ veya hangisine başlayacaksanız. :)

eft ile gamesultan üzerinden steam cüzdan kodu alıp oyunu satın alabilirsin.

Kemalist demiş ki:

Biraz durumları düzelttikten sonra DayZ alacağım , enpara kampanyası aktif olmuş 75 liralık oyun 40 liraya falan geliyor.
Hacım haber bekliyorum sizden. Bir ekip kurarsak sürekli oynayacağımız ve 40 lira ise aranıza katılırım sanırım.

Ps: Bu arada oyunda amaç ne? Takım halinde mi oynanıyor? Oynayan bi arkadaş bilgilendirebilir mi kısa?

Haci konunun altinda benzer konular bolumunde ironeye'in tanitim konusu vardi mobilim link atamayacagim.

[ Mesaj mobilden gonderildi MobileDevice ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj Violent Arise rumuzlu uyeden alinti yapildi
Violent Arise demiş ki:
Kemalist demiş ki:

Hacım haber bekliyorum sizden. Bir ekip kurarsak sürekli oynayacağımız ve 40 lira ise aranıza katılırım sanırım.

Ps: Bu arada oyunda amaç ne? Takım halinde mi oynanıyor? Oynayan bi arkadaş bilgilendirebilir mi kısa?
Hacım 40 lira olayı Encard için geçerli. Finansbank'ın alt bir ürünü. Şuan Steamda %50 indirim var Encard'a. Bende de Encard var ama o an sistemde sorun oldugu için Encard'ımın bağlı oldugu PayPal hesabıyla ödeme yaptım onun için indirim alamadım. Oyun 69,43 TL (Şuan ki kura göre)

Dn : Oyundaki amaç hayatta kalma. Yiyecek,su,silah bularak hayatta kalma ve diğer insanlardan kendini koruma. ve tabii ki zombilerden de. Tek halinle de oynarsın ama harita çok büyük olduğu için bi süre sonra git git sıkılırsın. veya takım halinde oynayanlara karşı zorlanırsın. Adamların silahı falan varsa düşünmeden vururlar ekipmanlarını almak için.

Şuan kimler oynuyo peki? Sana 40 TL yollarım olmadı sen alırsın o şekil de yapabiliriz indirimden yararlanabilirsek? Kemalist falan kimler oynamayı planlıyor şuan?

Ben oynuyorum, birde Alper var (nicki EnderGelisenOsasunaAtagı sanırım.) Başka var mı bilmiyorum. Yalnız sorun şu oyun direk 40 liraya sahip olunmuyor. Encard ile oyunu tam fiyatına alıyorsun ertesi ay sana %50 lik kısmını iade ediyor.

Bu mesaj Allah diyen koyun rumuzlu uyeden alinti yapildi
Allah diyen koyun demiş ki:
Hacılar bu Dayz'in indirime girme olasılığı var mı?

60 TLvermeyelim durduk yere.
Adamlar oyunu piyasaya sürer sürmez 1milyon satış yapıldı. Fiyatı artar ama indirime girmez. Devasa para kaldırdılar. Artık oyunu geliştirecekler.

Oyunu aldım oynuyorum ilk günlerden beri:
Oyun daha aplha sürümünde ve eksikleri var tabii ki ama oyun çok hızlı gelişiyor. Şu sıralar bisikleti eklemeye çalışıyorlarmış. 3-4 kişilik bir ekiple başlamışlardı işe şimdi gelişti bu ekip. Aralarında kesinlikle Dayz 'ı öneririm. (3-5 ay War Z oynamış birisi olarak.) Oyun sadece zombilerle savaşta değil doğa ile mücadele konusunda da etkili. Örneğin; harita yok pusula ile kendin yön buluyorsun, ayağın kırılınca bez ve tahta parçası bulup birleştirip sarıyorsun. War Z'de ki gibi egoist yöneticiler yok. (Kafalarına göre ban atmıyorlar öyle) En önemliside War Z'de hile var Dayz da 0.

Oyun şu an 65 TL ediyor sanırım. Kuruşu kuruşuna hak ediyor.
Uyarı: XP ile oynayamıyorsunuz oyunu ve ufak tefek stabilite sorunları var (büyük şehirlerde FPS kaybı vb.) ama çok hızlı gelişiyor.

Uyarı2: Watch Dogs çıkacak abi ona da para ayırın (Person Of Interest vari bir oyun).

PS: Oyuncu çok olursa bizim için ufak bir bölüm açılabilir. TS ya da Raid Call ayarlarız eğlenceli olabilir.

Ulan tek başıma 4 kişiyi indirdim hemde baltayla(ilk 2 si baltayla kalanı adamdan aldığım m4a1 ile) adamları öyle bir lootladım ki aboo :D

1 tanesine 4 5 tane sıktım kaçtı herhalde, bandajı yoksa ölmüştür ama.Sonra adamları lootladıktan sonra adamın biri i can see you falan dedi, bu arada arkadaş geldi falan o da itemleri lootladı.Diğer Sniper hala görüyorum falan diye korkutmaya çalıştı ama yemedi.Zaten dışarı çıkmadık, onunda girmeye yemedi.O arada server değiştirdik ve mallarımızı güvenli alana taşıdık.Uzun zamandır bu kadar zevk almamıştım bir oyundan.

Hele 2 3 arkadaş kasaba kasaba gezip item toplamak çok eğlenceli :)

Arma 3 'ün DayZ Mod'u çıktı. Çok iyi yapmış herifler, artık o serverdayım ben. Yeni çıktığı için şuan az kişi var, biraz yüklemede zorluk çıkartıyor oyun ama yükleniyor yani. İsteyen arkadaşlar olursa mesaj atsınlar bana.
Dn: Dosya boyutu 10gb.

Oyundaki kürek hiçbir işe yaramıyor uyarayım. Adama 10 kere vurdum bana mısın demedi. Yakın dövüş silahı olarak Kırmızı ve Siyah axe ve Levye hariç işe yaramıyor. Yani yarıyorda çok fazla vurmanız gerek.

Bu mesaj Temet Nosce rumuzlu uyeden alinti yapildi
Temet Nosce demiş ki:
Oyundaki kürek hiçbir işe yaramıyor uyarayım. Adama 10 kere vurdum bana mısın demedi. Yakın dövüş silahı olarak Kırmızı ve Siyah axe ve Levye hariç işe yaramıyor. Yani yarıyorda çok fazla vurmanız gerek.
Kürek şimdilik işlevsiz ileride gerçek işlevi ile kullanılacak. Adamlar cidden sanal gerçeklik yapmayı hedefliyor sanırım.

Yukarı Alt