1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

DayZ Standalone Alpha


 1. EnderGelisenOsasunaAtagi

  EnderGelisenOsasunaAtagi nowayout

  Kayıt:
  17 Haziran 2012
  Mesajlar:
  1.147
  Beğenilen Mesajlar:
  9
  Ödül Puanları:
  38

  Standalone a ait 2 tane Türkçe video :


  Son Haberler :
  DayZ Standalone'a Radyo Desteği Geliyor!
  Tumblr üzerinden yayınlanan DayZ Standalone sürümünün son bilgi güncellemesinden ilginç haberler var.

  DayZ moduna hayat veren isim Dean "Rocket" Hall, 2 aylığına tatile çıkmış ve şu an Everest dağına tırmanmakla meşgul. Ancak 5.400 metre yükseklikten de oyunun geliştirme aşamasında yaşanan yenilikleri bize haber etmeye devam ediyor.

  Kendisi tatilde olsa dahi ekibin sıkı biçimde DayZ Standalone sürümü üzerinde çalıştığını dile getiren Hall, oyuna radyo eklendiğini duyurdu. Mesela oyun alanında walkie-talkie yani telsiz bulabileceksiniz. Oyuncular buldukları telsizler ile kendi arkadaş grubu içinde ayarladıkları özel bir frekans üstünden konuşabilecekler. Ayrıca çok ses çıkarmadan yayın yapması için etraftan bulduğunuz nesnelerle radyonuzu geliştirebileceksiniz.

  Bunların haricinde ekibin animasyonlar üzerinde de sıkı çalıştığı ve askeri gözükmeyen, daha doğal animasyonlar oluşturulmasının amaçlandığı söyleniyor. Zombilerin bina içlerine kadar sizi takip etmesi, şehirlerin yenilenmesi ve yeni sanatsal değişiklikler de bu çalışmalar arasında yer alıyor.

  Henüz alfa sürümü hakkında net bir açıklama gelmezken Deah Hall, güvenlik zaafı olmayan ve hacklenme olasılıklarından temizlenmiş bir alfa sürümü için öncelikle kendilerinin oyunu test edeceğini belirtiyor. @Bölüm Sonu Canavarı
  DayZ Standalone'dan Son Haberler
  PAX East 2013'den bomba haberlerle karşınızdayız. Dean Hall muhteşem bir sunumla DayZ Standalone'u tanıtmış oldu. An itibariyle oyun tam anlamıyla oynanabilir durumda. Ayrıca oynanışta büyük gelişmeler yaşanmış. ArmA II'nin yapısından alışık olduğumuz grafik sorunları tam anlamıyla çözülmüş ve daha optimize bir oyun olarak karşımıza çıkmış. Bir çok animasyon eklenmiş ve eşya ekranı sil baştan düzenlenmiş.

  Şunu söyleyebiliriz ki DayZ'in yeni halini herkes ama herkes çok beğenecek. Araç kullanımında ise büyük değişiklikler ve iyileştirmeler olmuş. Artık araçları daha rahat bir şekilde yöneteceğiz. Chernarus haritasının tamamı elden geçirilmiş ve yeni yerleşim yerlerinin yanı sıra bina olarak büyük eklemeler yapılmış. Ayrıca görüntülerde izlediğimize göre oyuna bir renk filtresi entegre edilmiş gibi gözüküyor. Yani alışık olduğumuz DayZ Mod'un kullandığı ArmA II haritalarının o soluk görüntüsü artık tarih oluyor. DayZ Standalone sunucuları ise büyük bir sürprizle 250 veya daha fazla kişiyi destekleyecek gibi gözüküyor.

  Zombiler gene sil baştan yenilenmiş ve animasyonları düzenlenmiş. Ek olarak skin bazında çok sayıda zombi karşımızda olacak. Yani biraz daha açmak gerekirse sürekli aynı zombi türlerini görmeyeceğiz. Büyük bir ülkenin enfeksiyon dalgasına bulaştığını düşünürsek en mantıklısı da buydu. Eşyaları artık ev ve binaların dışında araç içlerinden ve değişik noktalardan bulabileceğiz.

  Karakterler bazında baktığımızda gene büyük değişiklikler görüyoruz. Bunların başında gelen en güzel şey çantamızı açtığımızda bizi çok ama çok detaylı bir envanter ekranı karşılayacak. Tüm binaların içine girileceğini de hatırlatalım. DayZ Standalone'u tasarlayan ekibin bu sunumunun hemen ardından salondakiler çok büyük bir alkış tufanı patlattı. Ekibi kalabalığın tamamı tebrik etti. Şunu söylemeliyiz ki bizi çok özel ve çok iyi bir oyun bekliyor. @ DayZ Türkiye Topluluğu #Synche

  Çıktığı gibi almayı düşünenler varsa benimle irtibata geçsin . Yaz boyu ölümüne oynamayı planlıyorum.
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ekim 2015
 2. ironEyE

  ironEyE rank8

  Kayıt:
  7 Şubat 2008
  Mesajlar:
  9.667
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Bahçelievler/İstanbul

  Çıktığı gibi almayı bırak direkt alphasını alıyorum 1 ay sonra. :D
   
 3. EnderGelisenOsasunaAtagi

  EnderGelisenOsasunaAtagi nowayout

  Kayıt:
  17 Haziran 2012
  Mesajlar:
  1.147
  Beğenilen Mesajlar:
  9
  Ödül Puanları:
  38

  Bu mesaj ironEyE rumuzlu uyeden alinti yapildi
  İşte bende onu alıcam . Şu an alfayı indiriyorum çalıştığını söyleyenler var en azından çevreye falan bakınırım .
   
 4. ironEyE

  ironEyE rank8

  Kayıt:
  7 Şubat 2008
  Mesajlar:
  9.667
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Bahçelievler/İstanbul

  Nereden buldun. :O