1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Daum Sağlam Çıktı


 1. Apollon

  Apollon rank8

  Kayıt:
  16 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  2.027
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Mimarlık

  Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum'un, görevini yapması konusunda herhangi bir sağlık probleminin olmadığı açıklandı.

  [​IMG]

  Kulüple anlaşmalı olan Acıbadem Hastanesi yerine Nişantaşı'ndaki İstanbul Cerrahi Hastanesi'ne giden Christoph Daum, burada beyin ve sinir hastalıkları uzmanı Doç. Dr. Serdar Dağ yönetiminde bir dizi test ve muayeneden geçirildi.

  Fenerbahçe Kulübü'nde geçtiğimiz günlerdeki görüşmenin ardından, sağlık kontrollerinden geçeceği bildirilen Alman çalıştırıcının, sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

  Sağlık kontrollerinin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Doç. Dr. Serdar Dağ, Daum'un polikliniklerine kontrol için geldiğini ifade ederek, "Yaptığımız bütün rutin tetkikler, artı bunun dışında kulak, burun, boğaz ve göz muayenesi normal çıktı. Herhangi bir patoloji bulamadık. 6 ayda bir zaten bu kontrollerini yaptırıyor" dedi.

  Basın mensuplarının, Daum'un sağlık kontrollerinin neden Acıbadem Hastanesi'nde yapılmadığı yönündeki sorusuna, "Eşinin doktoru burada. Dolayısıyla eşiyle geldiği zaman kontrollerini yaptırır" yanıtını veren Dağ, Fenerbahçe Kulübü'nün bu konuda yaptırımın olup olmayacağı sorusunu ise "O bizi bağlamıyor. Biz kendisinin isteği doğrultusunda kontrol yaptırıyoruz. Şu an herhangi bir sorun yok. Durumu gayet iyi" değerlendirmesinde bulundu.

  Doç. Dr. Serdar Dağ, madde bağımlılığı ile ilgili herhangi bir test yaptırmadıklarını da ifade ederek, "Öyle bir talep olmadı. Bizim yaptığımız sadece rutin kontrolleri, laboratuvar, kan tetkikleri, akciğer grafisi, kulak, burun, boğaz ve göz muayenesi oldu. Bunun dışında madde kullanımı ile ilgili herhangi bir tetkik yapmadık. Böyle bir talep de olmadı. Zaten o bizim işimiz de değil. Dolayısıyla o konu bizi ilgilendirmez" diye konuştu.

  Dağ, Daum'un polikliniklerinde sağlık kontrollerinden geçmesinin, eşinin talebi üzerine olduğunu tekrarlayarak, "Dışardan herhangi bir talep bize gelmedi. Hocalık yapmaması için tıbben bir sorun yok" diyerek sözlerini tamamladı.

  Bu arada teknik direktör Christoph Daum, sağlık kontrolleri sonrası basın mensuplarına herhangi bir açıklamada bulunmazken, yapılan testlerle ilgili Doç. Dr. Dağ'dan bilgi aldıktan sonra poliklinikten ayrıldı.

  RUTİN SAĞLIK KONTROLÜ
  Sarı-lacivertli kulüp, Christoph Daum'la ilgili basında yer alan 'saç testi' iddiasıyla ilgili açıklama yaptı. Resmi sitede yer alan açıklama şöyle:
  "Teknik direktörümüz Christoph Daum’a bazı testlerin yaptırılacağı şeklinde asılsız bir haber yer almaktadır. Sayın Daum, Türkiye Futbol Federasyonu’na gönderilmek üzere her yıl sezon başında yapılan rutin bir sağlık kontrolünden geçecektir. Kendisine, haberde iddia edildiği gibi rutin sağlık kontrol dışında test ya da testlerin uygulanması söz konusu değildir. Bu tarz sağlık kontrolleri her sezon başında tüm teknik heyet ve sporcular tarafından yaplarak, sonuçları içeren rapolar Türkiye Futbol Federasyonu'na sunulur."​
   
 2. Apollon

  Apollon rank8

  Kayıt:
  16 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  2.027
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Mimarlık

  summer1: Daum summer1:
  ps: Bu adamın mimikleri çok süper ya makara: