1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Daum gürledi


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir

  Daum gürledi
  “Nasıl bu kadar kısa sürede oyundan koparsınız? Sahada birbirinize yardımcı olacağınıza kavga ettiniz. Nedir bu haliniz böyle? Bir an önce kendinize gelin”

  [​IMG]

  Derbide alınan 3-0’lık mağlubiyet, Fenerbahçe Teknik Direktörü Daum’un tepesini attırdı. Sezon başından bu yana oyuncularıyla hep iyi ilişkiler içinde olan Alman hoca, ilk kez masaya yumruğunu vurdu. Dünkü idman sonrası oyuncularını toplantıya alan tecrübeli hoca, “Nasıl bu kadar kısa sürede oyundan koparsınız? Anlık bir konsantrasyon eksikliği ve oyundan kopuş, bize maçı kaybettirdi. Saha içinde birbirinize yardımcı olacağınıza, kavga ettiniz, birbirinize girdiniz. Her zaman tartışma yaşanabilir. Bunlar kazanma hırsının bir göstergesidir. Ancak bu tartışmalar kavgaya varmamalı ve ikili ilişkilerinize yansımamalı” dedi. Oyuncularının mutsuz ve umutsuz olduğunu gören Daum, “Ne bu haliniz böyle? Sizleri ilk defa böyle umutsuz görüyorum. Bir mağlubiyetle yıkılacak mısınız? Nasıl galibiyetlere 24 saat seviniyorsanız, üzüntünüz de bu kadar sürsün. Evet mağlubiyet kötü ama bundan gerekli dersleri çıkarıp, olumlu yöne çevirebiliriz.

  Tesislerden çıkış yasağı

  Aksaklıklarımızı ve hatalarımızı gördük. Bundan sonraki maçlarda aynı hatayı yapmazsak, sorun olmaz” diye konuştu. Her galibiyetin ardından oyuncularını ödüllendiren Alman hocanın, derbi yenilgisi nedeniyle cezalandırma yoluna gideceği, bunun ilk örneği olarak da futbolculara antrenmanlardan sonra akşama kadar tesislerden çıkmayı yasakladığı belirlendi. Bu arada önce bugünkü izni iptal etmeyi düşünen Fenerbahçe Teknik Direktörü’nün sonra kararından vazgeçip, takıma izin verdiği öğrenildi.​

  Fanatik ^^
   
 2. Fre3sTyLe

  Fre3sTyLe rank8

  Kayıt:
  21 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  16.763
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

  Korkak Daum'un korkak takımı :P