Fenerbahçe yönetimi Daum ile devam kararı aldı...

Yönetimle bir araya gelen Daum toplantının ardından görevine devam ettiğini açıkladı. Sarı lacivertli yönetim Daum ile devam kararı aldı ama Koch dışındaki tüm yardımcılarla yollar ayrıldı.
- Resim Silinmiş.

Fenerbahçe Kulübü ile yollarını ayırması gündemde olan teknik direktör Christoph Daum, yöneticilerle bir araya geldi. Daum yardımcılarıyla birlikte kulüp binasını terk ederek gazetecileri kulüp binası yakınlarındaki bir restoranta çağırdı.
Toplantıyla ilgili bilgi veren Alman teknik adam Pazartesi gününden itaberen Fenerbahçe'deki görevine devam edeceğini açıkladı.

İşte Fenerbahçe yönetiminden yapılan açıklama;

"Teknik Direktörümüz Christoph Daum ile bu sabah kulüp binamızda önümüzdeki sezona ilişkin bir görüşmede bulunulmuştur.

Görüşmede Sayın Daum'la, sözleşmesi ile sınırları belirlenmiş görevleri ve bu görevlere ilişkin ortaya çıkan sonuçlar değerlendirilmiştir. Bu değerlendirmenin sonucunda, Sayın Daum'un çalışmasının sözleşmeyle belirlenmiş çerçevede ve geçen sezonun başından bu yana uygulanan Sportif Direktörlük modeline bağlı kalınarak yürütüleceği kendisine bildirilmiştir.

Ayrıca, Sayın Daum'la yapılan değerlendirmenin ardından Yardımcı Antrenör Ayhan Tumani, Kaleci Antrenörü Holger Gehrke ve BT Uzmanı Marcel Daum'un kulübümüzle ilişiklerinin kesilmesi kararlaştırılmıştır.

Basında Sayın Daum'a atfen çıkan haberlerle ilgili; Sayın Daum haberlerin tamamının uydurma ve yalan olduğunu beyan etmiş, bunun üzerine kendisinden yönetimimize yazılı bilgi vermesi istenmiştir.

Sayın Daum önümüzdeki günlerde basında yer alan ve kendisinin yalan olduğunu ifade ettiği haberlerle ilgili olarak da bir basın toplantısı yapacaktır.
Yarından itibaren kendisinden istenilen sağlık kontrollerinden geçecek olan Sayın Daum, Samandıra Can Bartu Tesisleri'mizdeki mesaisine kesintisiz olarak başlayacaktır."

PS: Ben demiştim Aziz Başkan buna o 6.4Milyon € vermez diye.
Ps2 : bu adamı sevmiyorum . summer7:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
adam 4 sezon fb de kaldı 2 sezon şampiyon yaptı 2 sezonda son maçta kaçırdı gelin siz değerlendirin suç daumda mu yoksa umursamaz oyuncularda mı diye

Azizden beklediğim karar,onun hataları yüzünden bir sezon daha mı aynı durum..

Yukarı Alt