Hedef 2.500.000 SP 2.aydayım Premiumun 16 günü var daha.
Char Bicheon-Fire-Light Blader olacaktır.Nova Blade Hazırdır.1.5b alındı :) yapım aşamasında yapılınca ondanda bir ss koyacağım.

- Resim Silinmiş.
Nova Blade. Bugün +5 di 6 denedik patladı +2 olarak bi ss :P
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Hayırlı olsun nova blade'de varmış sp sorunu yok bir kasması kalmış onuda plevel,taxi vs. kasarsın.

ExTrowe demiş ki:
Hayırlı olsun nova blade'de varmış sp sorunu yok bir kasması kalmış onuda plevel,taxi vs. kasarsın.
saolasın bide nova shield aldımmı 8) tam olucak yada +10 shield falan.Bi aksilik çıkmadan 2.5 olsunda lvl sorun değil.

Novayı farmda hazırlamak en iyisi bende nova seti aldım bi tek kalkanla dagger lazım işte bol sans iyi sp kasmıssın hedefinde iyi hadi bakalm rahat 110 olursun o spyle (:

Çara ilk baktığımda DeadMarul yazıyo sandım bi baktım Maulmuş :)
Ps:Hocam tebrik ederim büyük sabır :)

evet çok lvl kasıcam.Novayıda 101 olana kadar +9 yaparsam daha bi hoş olucak bide nova shield falan bulursam off :)
herkeze teşekkürler.
DarthMaul star wars 1 'den izleyenler bilir şekil adamdır :))

destiny demiş ki:
Hazır SP var cold fire bich yap bence.
speedsiz char oynuyamıyorum dicen npc de satılıyor ama phantomlar falan ayrı bi zevk hem kaçışta falan işini çok görüyor.
ayrıyetten blader char az vuruyor diğer buildlere göre hem firedan phy attack alıyorum.El yakma kullanıyoruz el yakmada bir mag. attacktır lightla beraber daha fazla vururum diye düşünüyrum.
PS:c.tesiden beri bu ne lag kardeşim sizde de varmı şuan felaket lag var bende

Bende glavierımı sırf o yuzdem Fire & Heuksal & 90 light & 20 cold yaptım ama pwpde cold cok ıse yarıcak ılerde doncem buyuk ıhtımal (:

Ps: Sorma..

Yukarı Alt