Dün nete yayılmış galiba "(SKIDROW)" Oyunun resmi çıkış tarihide 14 Ağustos 2012 :mrgreen: piyasaya gelmesiyle nete düşmesi çokta uzun sürmemiş :mrgreen: yeni çekiyorumda indirip deniyen varmı acep?

1. Serisi çok fazla sarmamıştı ama sağlam bağlamıştı oyuna

oyunu 6 saatten fazladır oynuyorum kendimi alamıyorum hele biraz çözdukten sonra herpten sarıyor silah geliştirme vs. işlerini seslendirme tabiki muhteşem yine fakat inglizce oldugundan videoları skip leyip geçiyorum tr yama cıkınca okurum diye eger 1 i oynadıysan benim gibi seninin içinde muhteşem bir oyun olucak demektir tek üzüntüm biraz fazla param olsaydıda orjinal alabilseydim oldu böyle bir emeğe karşı çok uzuluyorum ama malesefs bende internetten indirdim :( şimdiden sana uykusuz saatler gözukuyor benim gibi iyi oyunlar :D

S4YKLO demiş ki:
oyunu 6 saatten fazladır oynuyorum kendimi alamıyorum hele biraz çözdukten sonra herpten sarıyor silah geliştirme vs. işlerini seslendirme tabiki muhteşem yine fakat inglizce oldugundan videoları skip leyip geçiyorum tr yama cıkınca okurum diye eger 1 i oynadıysan benim gibi seninin içinde muhteşem bir oyun olucak demektir tek üzüntüm biraz fazla param olsaydıda orjinal alabilseydim oldu böyle bir emeğe karşı çok uzuluyorum ama malesefs bende internetten indirdim :( şimdiden sana uykusuz saatler gözukuyor benim gibi iyi oyunlar :D
:mrgreen: eyw güzel yorum umarım değer.

:twisted: keşke orjinal alabilseydi"k" 5 Lira Kafede :mrgreen:

Ne zaman türkçe yapmaya başlarlar o zaman parayla alırım. diceksinizki parayla al türkçe yapsınlar ( Müşteri daima haklıdır )

xtollgax demiş ki:
S4YKLO demiş ki:
:mrgreen: eyw güzel yorum umarım değer.

:twisted: keşke orjinal alabilseydi"k" 5 Lira Kafede :mrgreen:

Ne zaman türkçe yapmaya başlarlar o zaman parayla alırım. diceksinizki parayla al türkçe yapsınlar ( Müşteri daima haklıdır )
haha süperdi son sozün :D evet korsanı 5 tl orjinal 50$ internetten indirmek paha biçilemez :D
edit:oyuna tekrar girdimde 9 saat olmuş hiihhi :D

@S4YKLO

birisi grafik ayarlarını değiştiremiyorsunuz, 1024xX çözünürlükte oynıyabiliyorsunuz falan diyor ne ayak aslı varmı :mrgreen:

xtollgax demiş ki:
@S4YKLO

birisi grafik ayarlarını değiştiremiyorsunuz, 1024xX çözünürlükte oynıyabiliyorsunuz falan diyor ne ayak aslı varmı :mrgreen:
kuyruklu yalan :D ben ilk girdigimde 1280-720 y di ayarlara girdim 1400-900 yaptım çıkıp tekrara girdim ve sorun yoktu :D

S4YKLO demiş ki:
xtollgax demiş ki:
@S4YKLO

kuyruklu yalan :D ben ilk girdigimde 1280-720 y di ayarlara girdim 1400-900 yaptım çıkıp tekrara girdim ve sorun yoktu :D
yorumlara baktım bir kaç kişi bunu söyleyince hüsrana uğruyordum zar zor oynamaya calısıyorum zaten bu sistemle öle bişi olsaydı afallardım

S4YKLO demiş ki:
xtollgax demiş ki:
Birde şöyle bir gariplik var Darksiders 1 10gb küsür idi bu 5gb Limited Edition yazıyor ama demo gibi birşey midir?
Kod:
Edit: fullmüş
5.5 gb iniyor ama cıkartınca 11.1 gb oluyor birde senin sistem gayet iyi oynatır oyunu :)
ekran kartı pert -.-" prototype 2 yi bitiricem diye canım cıktı 800*600 min grafik hata alıyordum :P zar zor bitti

Yukarı Alt