Uprising demiş ki:
Maddy demiş ki:
3. elemanı da yanıma aldım yenerek şimdi burdan geri dönmem gerekiyor ama geri dönüşü bulamadım geldiğim yer kapalı nereye gideyim ? :D
Ben de orada kaldım nasıl geçicez orayı :D
Şu videodaki fast travel olayını görevi teslim edeceğin yer için yap hacı, yani orayı seç

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
xtollgax demiş ki:
oyunun en kolay seviyesinde bile oyunun çok zor olduğu yerler var örnek vermek gerekirse Dünyaya gittiği zaman gelen yaratıklar bitmiyorlar ve cok fazla geliyorlar güçlülerde
Bunu dediğinden beri dünyaya geçmeyi dört gözle bekliyordum geçmez olaydım :D Abi yok böyle bir şey anında üzerime 15 tane yaratık saldırıyor bir de başlarındaki daha güçlü olan var, yanarak üzerime koşup patlayan sığır ayrı bir şey :D bossları düşünemiyorum :D Öyle bir çıkıp üzerime gelişleri var ki kanalizasyon tarzı yerde ürküyorum harbi :D Oynayan arkadaşlara tavsiyem tabuttan 2-3 tane eleman çıkaran skillinizi güçlendirebildiğiniz kadar güçlerindirin, bütün skill pointlerinizi ona yatırın onlar oyalarken kesebiliyorum yoksa sürekli kaçmam gerekiyor potum da bitti :D

Maddy demiş ki:
xtollgax demiş ki:
oyunun en kolay seviyesinde bile oyunun çok zor olduğu yerler var örnek vermek gerekirse Dünyaya gittiği zaman gelen yaratıklar bitmiyorlar ve cok fazla geliyorlar güçlülerde
Bunu dediğinden beri dünyaya geçmeyi dört gözle bekliyordum geçmez olaydım :D Abi yok böyle bir şey anında üzerime 15 tane yaratık saldırıyor bir de başlarındaki daha güçlü olan var, yanarak üzerime koşup patlayan sığır ayrı bir şey :D bossları düşünemiyorum :D Öyle bir çıkıp üzerime gelişleri var ki kanalizasyon tarzı yerde ürküyorum harbi :D Oynayan arkadaşlara tavsiyem tabuttan 2-3 tane eleman çıkaran skillinizi güçlendirebildiğiniz kadar güçlerindirin, bütün skill pointlerinizi ona yatırın onlar oyalarken kesebiliyorum yoksa sürekli kaçmam gerekiyor potum da bitti :D
Boss lar basit -.-" Son boss en basiti :P

10-15 saatlik oyunu 1 haftada bitirdin be

---

yeni oyun tavsiyem Fable 3 tür sır dolu oyun :P ve kendiniz yön veriyorsunuz oyuna kendi kararlarınız ile

Taner reyiz bitireceğim diye kasmıyorum rahat rahat oynuyorum ondan :P darksiderstan sonra malesef bilgisayarımda oyun bulunmayacak :)

oyun ortalama ilk oynayan için 20 saat civarı sürüyor bulmacalar yollar felan karışık baya :D

Yukarı Alt