Sen iste 2 gün sonra 80 olim canım... :mrgreen:
Merak etme yetişirim ben sana... kahvekeyfi

Bu arada hayatta LVL 80 olduk biz canım oyunda olsam ne olmasam ne... Sen hayatta ezik kalmışın da oyunda 80 olarka kendini avutuyon o kadar da olsun kızmıyom ona takıl sen... kahvekeyfi

Nerwagus olm yinemi altına işedim .. evladım yatmadan önce bukadar su içme demedim mi ben sana..Bak şimdi bu abiler senle dalga geçecekler ayıp bidaha yapma emi ?..

SherwaN demiş ki:

Bu arada hayatta LVL 80 olduk biz canım oyunda olsam ne olmasam ne... Sen hayatta ezik kalmışın da oyunda 80 olarka kendini avutuyon o kadar da olsun kızmıyom ona takıl sen... kahvekeyfi
yaw madem burda 80 olmak sizin icin o kadar onemli deil ne die bu oyunu oynuyorsunuz hadi oyunu oynadınız ne die gelip baslık acıorsunuz.Ayrıca sen benim hayatımı nerden bilion da yorum yapıon.

cok noob 80 ler gorduk 80 olmakla is bitmiyor hayatta basarılar :mrgreen: :lolmuch:

SON MESAJIMDIR salakca konusmaya devam

Biz hep salakça konuşuyoruz zaten bi sen akıllıca konuşuyon... detective

Bir insan konuşmalarından hayatını anlayabilirsin az çok... kahvekeyfi

Yaww bırakın bu mevzularııı

Maksat Sohbettt :mrgreen:

Bu Forum da ortam süper hatta Süper Ötesii extrabeer extrabeer

mucX

TurKKillS demiş ki:
WaRioR_BLaDe demiş ki:
Yaww bırakın bu mevzularııı

Maksat Sohbettt :mrgreen:

Bu Forum da ortam süper hatta Süper Ötesii extrabeer extrabeer

mucX
tayfun senin MooNBoY a ne oldu yine mi BANLandı hehehe :mrgreen:

Sadece ismi WaRioR_BLaDe olduuu

DarKKinG de ___CrAzY___ oldu

meymo da Leth4L oldu

NERWAGUS demiş ki:
SherwaN demiş ki:

yaw madem burda 80 olmak sizin icin o kadar onemli deil ne die bu oyunu oynuyorsunuz hadi oyunu oynadınız ne die gelip baslık acıorsunuz.Ayrıca sen benim hayatımı nerden bilion da yorum yapıon.

cok noob 80 ler gorduk 80 olmakla is bitmiyor hayatta basarılar :mrgreen: :lolmuch:

SON MESAJIMDIR salakca konusmaya devam

Hep Son Msj'ım Dersin Ama öyLece İçine Dert oLur geLir Yazarsın Sonra Rezil Olup Gidersin!
O 72 LvL'e Küçümsediğin İnsan'ın iLk Charıdır O! Sen iLk CharınLa 80 LvL'i Bi Şahıs'a Kafa Tuttunmu Yada iLk CharınLa Yardım aLmadan 80 oLdunmu? löl Seni.. biLip biLmeden Konuşma !!! Ben LaNCeLoT MaNyaK21 Ve Sparr0w BizLer Daha Yeniyiz Bunu Her Yerde söyLeriz.. Bizim AsıL Oyunumuz Counter-Strike'dir HaLa BizimLe Kapışmak İstiyen Bir Çok İnsanLar Var.. 8 yıL Oynadık O Oyunu Ve Emin oLki 40 yıL Uğraşsan Bizim Kadar Nam Yapamazsın! Tr'nin En iyi TakımLarıyLa Oynadık! Kendimize özeL ServerLerimiz! SiteLerimiz! Vardı! Ve bir Çok ŞeyLerimiz Daha Vardı! Merak etme! Bu CharLar Biraz geÇ 80 oLucak Ama Bi Dahaki Sefere Senden Önce oLuruz.. Yeterki İstiyeLim Nerwoş! extraloob'ta İstediğimiz Seviyeye geLdik.. KaLdı Oyun, Onuda Yaparız Tez Zamanda Merak etme!

darkBORN Number One! Derim Demiştim Diyicemde!

Sp4rr0w demiş ki:
Nerwagus olm yinemi altına işedim .. evladım yatmadan önce bukadar su içme demedim mi ben sana..Bak şimdi bu abiler senle dalga geçecekler ayıp bidaha yapma emi ?..
kishi kendinden bilirmish!!! :lolmuch:

handenaz demiş ki:
Sp4rr0w demiş ki:
kishi kendinden bilirmish!!! :lolmuch:

YaLakaLık Yapma! Bırakta Kendisi Cvp Versin headbang2ft9 popcorn

Yukarı Alt