Bede darkBORN dan SilenceR
Guıldde 3 5 kısı yuzunden kufur muhabbetı ıyıce yayıldı daha fazla dayanamadım cıktım Rolling Eyes En ıyısı Guıldsız takılmaz 76+ dan sonra kufur muhabbetı be yas sınırı olan bı guıld bulup gırıcem
Elveda darkBORN Bastan cok gzldı ama yanlıs adamları aldın Batu :mrgreen: Üzgunum

A

Anonymous

Guest
deathroll demiş ki:
Bede darkBORN dan SilenceR
Guıldde 3 5 kısı yuzunden kufur muhabbetı ıyıce yayıldı daha fazla dayanamadım cıktım Rolling Eyes En ıyısı Guıldsız takılmaz 76+ dan sonra kufur muhabbetı be yas sınırı olan bı guıld bulup gırıcem
Elveda darkBORN Bastan cok gzldı ama yanlıs adamları aldın Batu :mrgreen: Üzgunum
Tipmisin olum sen tipitip :mrgreen: Sana kim yanlıs yaptı guıldden yanlıs anlama yuzunden cıktın .Senın durumunda kac kisi vardı , onlar gelsın dınyelelım dedı sen acelecı davrandın.Genede sen bılırsın darkBORN yola devam extraokk

darkBORN lumusun ?
yolun acık olsun...

en sevmedigim guıld darkBORN!!

cok aşırı kufur edilio ve erkeklin denilen bişi kalmamıs CeNGiZ_HAN 1 vs 1 yapalım dio amadous arkadan dalıo BiGBOSS desen allaha emanet aralarında 1-2 tane ii insan var onlardan biri LetH4L oburude LaNCeLoT ama oda oyunu bırakıomus

__AwRiL_ demiş ki:
darkBORN lumusun ?
yolun acık olsun...

en sevmedigim guıld darkBORN!!

cok aşırı kufur edilio ve erkeklin denilen bişi kalmamıs CeNGiZ_HAN 1 vs 1 yapalım dio amadous arkadan dalıo BiGBOSS desen allaha emanet aralarında 1-2 tane ii insan var onlardan biri LetH4L oburude LaNCeLoT ama oda oyunu bırakıomus

Kardes demin bana haklısın diyosdun şimdide darkBORN en sevmedigim guild diyosun !! Lütfen burada iki yüzlülük yapmayalım !!

2 yuzluluk Böle Mi oluyo olm

Alla Alla 2 Yuzluluk Eldorado da Beni Satarken oldu Adama Sos Werdim Kullansın die Adam Arkadasıyla Bana daldı !!! Ayıp len Evil or Very Mad

Turk_Knight demiş ki:

Alla Alla 2 Yuzluluk Eldorado da Beni Satarken oldu Adama Sos Werdim Kullansın die Adam Arkadasıyla Bana daldı !!! Ayıp len Evil or Very Mad
Olm adam gibi dur Kafamın tepesini attırmaa bak bi üstkatımızdfa oturyosun beni yukarı cıkartmaa..!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

DarKKinG demiş ki:
Turk_Knight demiş ki:

Olm adam gibi dur Kafamın tepesini attırmaa bak bi üstkatımızdfa oturyosun beni yukarı cıkartmaa..!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

olm Sade ce 2 yuzlulugun Tanımını Örnekle Yaptım Alla Alla Hemen Celallenme pls :mrgreen: :mrgreen:

Turk_Knight demiş ki:
DarKKinG demiş ki:
Turk_Knight demiş ki:

olm Sade ce 2 yuzlulugun Tanımını Örnekle Yaptım Alla Alla Hemen Celallenme pls :mrgreen: :mrgreen:
ee deli ediyon adam ı ! Evil or Very Mad

ifadelerinize dikkat edin

ben uyarıyı 1kere yaparım oda sözlü olur Exclamation

Yukarı Alt