Char ismi: DarK_EgY_1
Char level: 120
Char Fiyati : 175 TL
Char Chinese chardir.
Stat pointlerini Str 3:0 Int olarak dagitmistir

Charin simdiye kadar acmis oldugu skiller :

Fire
Lightning
Cold
Bicheon (Sword/Blade)

Char itemlerle satilacaktir

Charin ustundeki Gold miktari: 750 M

Charin ustundeki Set: Protector

Itemlarin ozellikleri:

Silah : Lvl + 5 Blade Silahin ozellikleri : legend
Kalkan : + 3 kalkan. Kalkanin ozellikleri : legend
Hood ( Kafa ) : + 3 kafalik. Parcanin ozellikleri : legend
Chest ( Govde ) : + 1 zirh. Parcanin ozellikleri : legend
Shell ( Omuz ) : + 1 omuzluk. Parcanin ozellikleri : rare
Shorts ( Bel ) : + 2 pantalon. Parcanin ozellikleri : legend
Gloves ( Eldiven ) : + 3 eldiven. Parcanin ozellikleri : legend
Shoes ( Ayakkabi ) : + 2 ayakkabi. Parcanin ozellikleri : legend

Chardan goruntuler, saticinin char hakkinda eklemek istedikleri :

120 lwl Full FF max char üzerinde ve elinde 13 dg set ve silah vardır fiyatta anlaşılabilinir ciddi alıcılar irtibat tel : 05452295829

www.extraloob.com yönetim ekibi asla MSN adresi kullanmaz!

Uyari!
Sitemizi tercih ettiginiz için tesekkür ederiz. Extraloob yönetimi asla ve asla aracilik yapmamaktadir ! Lütfen yönetim üyesi olsa dahi aracilik yapacagiz diyenlere itibar etmeyiniz.Size birisi aracilik yapacagim diyorsa lütfen asagida ki konuyu okuyunuz ;
http://www.extraloob.com/forums/extraloob-com-yonetimi-kesinlikle-aracilik-yapmamaktadir-t285613.html

http://www.extraloob.com yönetim ekibi asla
MSN adresi kullanmaz!
Sitemiz adini kullanan msn adreslerine asla güvenmeyin.

insanlar hırsılıgı kendine meslek edinmiş öyleki o paralar alın teriylee kazanılmıs neyse sen ile savcılılıkd gorusecegiz o para senn haram olsun colugundan cocogundan cıksın inş ahırette hesaplascagız arkadaslar bu sahıs hırsızdır sakın kanmayın

Rabbim sahittir kardes o para sana haram olsun.. bilyoneer hesapbına yattrııyorsun sonra inkar ediyorsun gokhan kural yazık sana seni annen baban bölemi yetiştirdi hırszlık bukadar basittmi ama rabbim biliyor elhumdillah ben cocuklarıma haram yidirmedim ama o para sana ve ailene haramdır kardes yanlsdan geri dön benm paramı geri gönder.. senn cezanı rabbim sende bi gram allah korkusu yok olsaydı milletin alın teriyle kazandıgı parayı cocuguna yedirmezdin ama telin var her gun arıyorum eşin acacgına sen ac..

SİZ SEREFLİ BİR ADAM OLSAYDINIZ O 150 TL YİMEZDİNİZ NE DİYİM RABBİM VERSİN SİZİN CEZANIZI O PARA ALIN TERİYLE KANZANILDI ELBET SİZDENDE CIKACAK BİRGUN AMA SİZ VE SİZİN GİBİLER MİLLETİ KANDIRMAYA HAKKINIZ YOK GİDİN HELAL YOLDAN PARA KAZANIN KULL HAKKI İLLA CIKAR NOT: O PARA SİZE HARAM OLSUN

Yukarı Alt