Daniel Güiza çıldırmış olmalı!
Daum´un 13 gün izin verdiği Güiza´dan yeni bir ayrılık mesajı geldi!

Konfederasyon Kupası nedeniyle tatil yapamayan ve bu nedenle Daum’un 13 gün izin verdiği Güiza’dan yeni bir ayrılık mesajı geldi! Valencia bölgesinin spor gazetelerinden Superdeporte’de yer alan açıklamalarında Fenerbahçe’yi bırakmak istediğini net bir şekilde dile getiren golcü, “Kariyerimde hiç büyük takımda oynamadım. Valencia formasını giymekten mutluluk duyacağım” dedi. Fenerbahçe ile sözleşmesinin sürdüğünü ve izin alınması halinde gözü kapalı Valencia’ya gelebileceğini ifade eden Güiza, Türkiye’deki sahaların ‘Güney Afrika’daki gibi kurak’, uyum sorunu çekmesine karşın ilk sezonunda 15 gol atmasının başarı olduğunu da söyledi. Superdeporte’de düzenlenen ‘Valencia’nın yeni forvet oyuncusu kim olsun’ anketinde Güiza, Negredo’nun ardından ikinci sırada yer aldı.​

yürü sün gitsin ya fenerimden daha iyi takımmı bulcak ayıptır ya hak etmedi abi.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Hakikaten Fener'den daha iyisini bulamaz yurt dışında. Salak herif kıymetini bilemedi, uyum sorununu dert etti. Şimdi gidecek de burada aldığı parayı orada bulabilecek mi ? :D

Journalist

Aileden
ahahahaha yarıldım gülmekten ya acıların çocuğu guiza acıların takımı f5'e fena koymuş lafı :D :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :kalp:

bu saatten sonra f5 bu adamı hala takımda tutmaya çalışırsa sadece yazıklar olsun o takıma derim.

Larxene

Öğreniyorum
"Kariyerimde hiç büyük takımda oynamadım."

Bu adam Fenerbahçe'de oynadığını unutmuş olmalı.

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Eğer herzamanki gibi basınımızın abartması değilse kimseyi zorla tutmuyoruz.Tamam çok kaliteli bir forvet ve class vuruşların adamı olabilirsin ama burası Fenerbahçe Türkiyedeki hiçbir kulübe benzemez.Türkiyedeki bazı kulübler disiplinsiz adamları yıldız diye tutar.Fenerbahçe tutmaz!.İstemeyen getirir parasını giter. :oops:

Burası Fenerbahçe Cumhuriyeti bir Güiza gider bin Güiza gelir. 8)

Yukarı Alt