Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

Jigsaw

Aileden
DampyrE'i görüyorum Aktif Başlıklardan tam yaptığı bilinçli ve önce uyarıp sonra kilitlemesinden dolayı tebrik PM'i yazıyordum. Gayet güzel yapıyor işini geçerli sebebi olmayan bir başlığı asla kilitlemedi lütfen daha dikkatli konular açıp moderatörlerimizin moralini bozmayalım.

mel1h___ demiş ki:
Dampayre arkadaşlar bişey yapmaya çalısıor sen kilitliyorsun biraz daha Sıcak davranırsan daha güzel olur...Saygılar.. kahvekeyfi
BEN sadece sana :lolmuch: diyim hatta lül eğr bütün önüne gelen noob noob topic accaksa işimiz zor ve iiki kilitliyorda inş. bunuda kilitler çünkü buda en az onlar kadar sacma
kilit plss...

yok yanlıs anladın morali bozmak weya yaptıgı işi kötülemek deil amacım bazı arkdaşlar topic açmıs hemen kilit olması biraz kötü oluyor..çnkü hemen bakamıyo kimse ne yazmıs ne yazmamıs die belki birazdaha sabırlı davranabilir.. extraokk

forumun kuralları vardır,büyük harfle yazamazsın,küfredemezsin gereksiz topic açamazsın(aynen bu topic gibi) bunları yaparsan topic in kilitlenir tabiki.

Jigsaw

Aileden
mel1h___ demiş ki:
yok yanlıs anladın morali bozmak weya yaptıgı işi kötülemek deil amacım bazı arkdaşlar topic açmıs hemen kilit olması biraz kötü oluyor..çnkü hemen bakamıyo kimse ne yazmıs ne yazmamıs die belki birazdaha sabırlı davranabilir.. extraokk
10dk süre veriyoruz ikimiz de başlığı küçültmesi için. Başlığı düzenlemiyoruz ki sadece kilitliyoruz herkes yine bakabilir dostum.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt