bence yarışma iki ayrı katagoride yapılmalı. konulan resimlerde muhakkak atak yapan çarın etkisi yatsınamaz ama mob'un defansını düşüren yada atak yapanın atak gücünü arttıran buffları veren buff sahiplerininde, atıyorum %20 - %30 katkısı var. demek istediğim bu damageler %100 o çarın atağı ile olmuyor.

belki önerim saçma gelmiş olabilir ama benim düşüncem bu. vurulan mobta atak yapan çar'ınkinden başka bad statu ve çarda da başka bir çar tarafından basılmış atak gücü arttıran buffların olamadığı bir katagori mesela.

bu da benim nacizane %100 kendi emeğim, crit+ ignore'um

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
aynı karakterle bir resim daha koyup chat bölümüne extraloob.com yazanları ilk sayfaya ekleyeceğim.

banavurma demiş ki:
bence yarışma iki ayrı katagoride yapılmalı. konulan resimlerde muhakkak atak yapan çarın etkisi yatsınamaz ama mob'un defansını düşüren yada atak yapanın atak gücünü arttıran buffları veren buff sahiplerininde, atıyorum %20 - %30 katkısı var. demek istediğim bu damageler %100 o çarın atağı ile olmuyor.

belki önerim saçma gelmiş olabilir ama benim düşüncem bu. vurulan mobta atak yapan çar'ınkinden başka bad statu ve çarda da başka bir çar tarafından basılmış atak gücü arttıran buffların olamadığı bir katagori mesela.

bu da benim nacizane %100 kendi emeğim, crit+ ignore'um
bu yarışmadan sonrada onu yaparlar belki :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kemalist demiş ki:
- Resim Silinmiş.Damage Contest [ YARIŞMA ]

Yarışmamız çok basit canavara vuruşunuzu yapıp resmini çekip koyuyorsunuz. En çok vuran kişi kategorisinde sıralamaya giriyor.

Yapılacaklar ;

1) http://www.extraloob.com/v6 sitesine girilecek.

2) ardından şu linke tıklanacak ;

3) açılan sayfada canavara verdiğiniz hasarın resmini yollayacaksınız .

4) yolladığınız resmi buraya koyacaksınız.​

~ Kurallar ~

- Canavara vurmadan önce karakterinizin size ait olduğunu tespit edebilmemiz için http://www.extraloob.com Damage Contest diye chat ekranına bir kere yazmanız gerekmekte.
- Bunun dışında silk ile alınan buff avrupa buffları ve her türlü buff geçerlidir.Hiç bir sınır yoktur.
- Çin ve Avrupa ırkı ayrı kategorilerde yarışacaktır. Bunun yanı sıra kategorilerin alt bölümü olarak 10 DG , 9 DG ve 8 DG karakterler'de kendi bölümlerinde yarışacaklardır.

ch :
10dg >>> Cryolite >>> 662241 >>> Bow
9dg >>>
8dg >>>
7dg >>>

eu :
10dg >>> Tii >>> 482917 >>> Wizard | banavurma >>> 329881 >>> xbow
9dg >>>Fatal_Force >>> 211060 >>> Cleric
8dg >>>
7dg >>>

Yarışmada 10dg avrupa ve çin kategorilerinde birinci olanlara Cube tarafından karakter verilecektir.
Karakterler Apolloda 51 level nuker ve Apolloda 44 Level FF Bard'.

Saygılarımızla,

/Güncel.

Son düzenleme:

yaklaşık 1 saat önce çektim daha manyaglara gitme fırsatım olmadı ama oraya gidince daha yüksek damage görebilirsiniz benden :) 8dg de iddalıyım :P

bu arada chat bölümüne Damage Contest yazmayı unuttum berserk acık olunca scc alıcam diye aklımdan uçtu :D

BangBros

Buralıyım
Chat bölümüne extraloob.com yazıp entera basıcaktınız ki millet görsün sitenin ismini öyle extraloob.com yazıp ss alıp yazıyı geri silmek olmaz.

Yukarı Alt