Server
Flora
Takımı
Galatasaray
şaka gibi olmuş olay ülkemiz ne halde görmek açısından güzel bir örnek ne kadar it evladı var böyle fcuk this world.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
boğaziçi üniversitesinde bir öğrencinin kafasına naylon poşet geçirip master yaptığını duymuştum herif nefessizlikten ölmüştü gazetelere konu olmuştu hep denemek istemişimdir poşet geçirince max. zevk alınıyormuş az nefes çok adrenalin hoş hatunlarla takıldığımızdan onu da unuttuk artık direk one night stand 2 günde bir ahahahaha :D

__ScorPioN__ demiş ki:
Evde yapmanın nesi anormal ? Yada yapmayıp onun bunun anasına bacısına sulanmakmı daha normal ? Masturbasyon vücut sağlığı açısındanda yapılması zorunlu bir ihtiyactır :headbang: Dümen hocamızın bu konuda çok açıklamaları vardır.Mazallah masturbasyon yapmayan veya ilişkiye girmeyen erkekler hadım olabiliyormuş dikkatinize :lol:
Dışarıda 3 milyon küsür hatun kol gezerken sen git damacanayla ilişkiye gir,ben sana masturbasyon yapma demedimki insani yollardan yap ama seni tanımadığım için fantazilerini bilemicem ben hatunlardan hoşlanıyorum plastik yığınından değil.

Yukarı Alt