lnTerpoL

Bilgiliyim
Serverde herkesin bilindiği üzere türkler arasındada çatışma var Bütün server StreetCrew e düşman kesilmiş durumda.Bottayken yakaladılar ban yiycem 2 hafta civarı ama umrumda deil xD xD
75e gelmeden bi lord kescem demiştim kestim xD

- Resim Silinmiş.

Bi yorumu çok görmeyelim lütfen. :muck:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
lnTerpoL demiş ki:
Serverde herkesin bilindiği üzere türkler arasındada çatışma var Bütün server StreetCrew e düşman kesilmiş durumda.Bottayken yakaladılar ban yiycem 2 hafta civarı ama umrumda deil xD xD
Bi Yanlışlığı düzeltiyim :) Serverdaki Türkler arasında catışma var doğru ama Bütün server StreetCrew e düşman kesilmiş diyorsun sadece Senin bulunduğun Guild ve Union u düşmanımız kalanıyla bi sıkıntımız yok :wink1: Bütün server Düşman Olan bi guilde göre Fazla Kalabalık bir İnternational union um var..

- Resim Silinmiş.

Uploaded with ImageShack.us

Ayrıca Seninle bi sıkıntımız yoktu Taki Sen Cirsassian a küfür edip bizi kendine düşman edinene kadar :rolleyes1: Guildimin adını Abuk sabuk konulara katma ki forumda tartışma cıkmasın boşuna tabi istediğin bu değilse.. :thumbsup:

lnTerpoL

Bilgiliyim
enqn_3t demiş ki:
lnTerpoL demiş ki:
Bi Yanlışlığı düzeltiyim :) Serverdaki Türkler arasında catışma var doğru ama Bütün server StreetCrew e düşman kesilmiş diyorsun sadece Senin bulunduğun Guild ve Union u düşmanımız kalanıyla bi sıkıntımız yok :wink1: Bütün server Düşman Olan bi guilde göre Fazla Kalabalık bir İnternational union um var..

- Resim Silinmiş.

Uploaded with ImageShack.us

Ayrıca Seninle bi sıkıntımız yoktu Taki Sen Cirsassian a küfür edip bizi kendine düşman edinene kadar :rolleyes1: Guildimin adını Abuk sabuk konulara katma ki forumda tartışma cıkmasın boşuna tabi istediğin bu değilse.. :thumbsup:
engin şu gösterdiğin guildlerde wanted dışında online olanı varmı ????

hepsi serverin ilk açıldığında charı guildi acıp oyunu bırakan elemanlardan ben bu şekilde unionu full 5 lvlde yaparım içinde insan olmadıkdan sonra bi server kursan neye yarar?
çevrene bi bak sen ne kadar iyi olursan ol yanında yanan ateşden gelen dumanın kokusu üstüne siner.

Ve kimse kimseye durup dururken küfür etmez bunuda biliyosun.

Yukarı Alt