Modayı gördüm :) Kestirmek sorun degil tabi ki, Sonuna kadar getir Sonra Bi Dc oL Wink Sonra kime kestiricekSin 1 lvl Arkadasa mi ona iki üc tane vurmak kaldıktan sonra Moda da yeni sayfalarda Açabiliriz yani :) Neyse yine de Emege Saygııı.. Tebrikler

TaRHaN demiş ki:
Modayı gördüm :) Kestirmek sorun degil tabi ki, Sonuna kadar getir Sonra Bi Dc oL Wink Sonra kime kestiricekSin 1 lvl Arkadasa mi ona iki üc tane vurmak kaldıktan sonra Moda da yeni sayfalarda Açabiliriz yani :) Neyse yine de Emege Saygııı.. Tebrikler
Moda öyle ilerlemiş olsaydı hiç düşünmeden 1 lvl e kestirirdim Cool
Ama düşündüğün gibi deil düşük lvl vurdukça hp sini düşüremiyor Crying or Very sad
Aksine doluyor o yüzden biraz uğraştırdı :mrgreen:
Bakalım moda da ne kadar düşücek lvl Wink Wink Wink

bannedddd

Buralıyım
TaRHaN demiş ki:
Hadi sadece LY'de sen olsan kestirirsin ama herkes geliyor. Başkalarına gider bu sefer. Kolay değil yani öyle. Wink

Gokhan_16 demiş ki:
la bırakın bu işleri Avatar dc olmasaydı ne libe nede tarhana kalırdı o bala göte ksti bi lord ama tebrik etmek düşer tebrikler extraokk
götekardeş syledigin şey çok yanlış Tarhan abi 33 yaşında bi adam işllah bi gün Avatar da keser ama globalden çok küfür ediyo bence yanlış Evil or Very Mad extraokk

erol4141 demiş ki:
Gokhan_16 demiş ki:
la bırakın bu işleri Avatar dc olmasaydı ne libe nede tarhana kalırdı o bala göte ksti bi lord ama tebrik etmek düşer tebrikler extraokk
götekardeş syledigin şey çok yanlış Tarhan abi 33 yaşında bi adam işllah bi gün Avatar da keser ama globalden çok küfür ediyo bence yanlış Evil or Very Mad extraokk
Onun genınde var kufur
Zeustada cok kufur ederdı
Cocugun anası bacısı onemlı deıl sanırım kendısı ıcın

Hala inanmıyorlar 52Lvlde Yarkan Kestigime Ben Birşey Demiyorum.. :)) soranlara Extralooba bakın diyorum bakmıyorlar sanırım :))

Yukarı Alt