1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Daha hızlı, daha güçlü, daha hafif


 1. Mike Shinoda

  Mike Shinoda rank8

  Kayıt:
  10 Nisan 2007
  Mesajlar:
  7.173
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  üniversiteadayadayı
  Şehir:
  Paralel evren

  adidas ile All Star Daha Hızlı, Daha Güçlü, Daha Hafif.

  [​IMG]


  Bu sene Şubat ayında Dallas’ta oynanacak All Star finalinde en az maçın kendisi kadar konuşulacak başka bir şey de adidas’ın Supernatural ayakkabıları olacak.
  http://www.veteknoloji.com
  Supernatural Koleksiyonu’ndaki ayakkabılarda kullanılan ve ayağın yere daha düzgün ve dengeli basmasını sağlayan ForMotionTM teknolojisi, ayakkabıların topuk kısmında kullanılıyor. Bu teknoloji sayesinde ayak, zemine kolayca uyum sağlıyor ve oyun sırasında top kapma, ileri fırlama, sıçrama gibi hareketlerin daha kolay yapılmasını sağlayarak vücuttaki enerjiyi koruyor. Ayakkabı tabanının orta kısmında yer alan ve serbest hareket eden iç plaka ise, engebeli zeminlerde dengeleme işlevi görüyor. Ayağın içe basışını azaltarak kontrol sağlayan sistem, sporcunun sakatlanma riskini en alt seviyeye indiriyor.

  [​IMG]

  Dwight Howard ve Derrick Rose gibi hızlı ve güçlü oyuncular için tasarlanan Supernatural Koleksiyonu’ndaki East Commander ve West Creator ayakkabılar, adidas teknolojileri sayesinde sporcuların doğal hareketlerine kolayca uyum sağlıyor, hızını ve çevikliğini artırıyor.

  All Star East ve All Star West takımlarının formalarının da yer aldığı Supernatural Koleksiyonu’ndaki formalar 159 TL, ayakkabılar ise 251 TL’den adidas Beyoğlu NBA Concept Store’da tüm basketbolseverlerin beğenisine sunuluyor.