Arkadaşlar Ben Kararsız Bir Şekildeyim Dagger mı Yoksa Warriormu Olsam Diye Çok Arada Derede Kaldım Hangisini Seçmeliyim ??

Bide Dagger Yapılandırmasını Gösterebilirmisiniz.

ıkısı cok farklı seyler bırısı crıtıc dealer bırısı tank.olumsuzluge heavy armor ıle yakın olmak ıstıyorsan agır kasmaktan agır skıll vurmaktan sıkılmam dıyorsan 2h,ancak crıtıc ve hareketlerle zevklı bır charım olsun diyorsan dagger. dagger dıye gecmez rogue yapılandırmadır.rogue+bard onerım bard sadece movıng march +noıse acılacak,rogue da ıse dagger kullanıcaksan sadece waepona uygun skıller eklenıcek poısonlar ortak zaten :wink1:

Dagger olursan int charlarda sansın olmaz gerçi STRlerdede pek olmaz bow bı crıt kor yatarsın , glavie zaten kesın yatırır blade bıe yatırabılır ,
Two Handed Sword kullan Deff buflarıyla cok ıyı olursun Warrior/Cleric 4eva

DeathCharger demiş ki:
Dagger olursan int charlarda sansın olmaz gerçi STRlerdede pek olmaz bow bı crıt kor yatarsın , glavie zaten kesın yatırır blade bıe yatırabılır ,
Two Handed Sword kullan Deff buflarıyla cok ıyı olursun Warrior/Cleric 4eva
Naptın sen ya güzelim charı :P

Dagger + Warlock Gerçekten Süper Oluyor... Gecende pvp de İzledim Rakibine Sleep Atıyor Karşı Char 1 Dk Boyunca Oldugu Yere Saplanıp Kalıyor..O Sırada Dagger Buf Basıyor Ve En Fazla 2 Skile Öldürüyor..

Sleep Normalde Atack Yapınca Bozuluyor Fakat Dagger 2 Skili O Kadar Seri Vuruyorki Karşı Tarafın Hamle Yapmasına Fırsat Kalmıyor..

Yukarı Alt