arkadaslar lvl 20 charım var simdilik :lol:
rogue full+bard ama cok skill gerekıo dagger ya da crossbow bi secim yapmam gerekıo ne yapayım??

2 side rogue ye girdigi için boşuna bu soruya cvp bulmak için kendinizi kasmayın 60 lvl e kdr xbow ile kas sonra farma girdiğinde daggerıda ac pvp lerde dagger kasarken xbow kullan

Tavsiyem crossbow seçmendir.. Çok'da hızlı kasarsın ve yaratık yada jop kasarken üstüne başına kan sıçramaz... :mrgreen:
Yaklaşmazsın bile uzakdan tek....TEk Alırsın aşa..
Yok ben biraz pisikoyum içli dışlı olmayı severim yakın dövuş benim tipim dersen eger Dagger seç derim. ( Sürekli bir boguşma içinde olursun :mrgreen: )
**Saygılarımla İyi forumlar...

jumper

Öğretiyorum
dagger suan 35 lv im cahr guzel ama biraz cabuk yatıyo bardın noise sikili ile mob lar saldırmayınca suprt oluyo gucu cok fazla nerdeyse her sikili stun veya cesitli zehirlrmeler yaptıgı izin cok ii 40 ta n sonra super char oluyo dagger tavsiyem

The_DifferenT demiş ki:
2 side rogue ye girdigi için boşuna bu soruya cvp bulmak için kendinizi kasmayın 60 lvl e kdr xbow ile kas sonra farma girdiğinde daggerıda ac pvp lerde dagger kasarken xbow kullan
En güzel cevap saten verilmiş.Ekleme yapmaya ne hacet :?!!!

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
sk8er_boi demiş ki:
dagger suan 35 lv im cahr guzel ama biraz cabuk yatıyo bardın noise sikili ile mob lar saldırmayınca suprt oluyo gucu cok fazla nerdeyse her sikili stun veya cesitli zehirlrmeler yaptıgı izin cok ii 40 ta n sonra super char oluyo dagger tavsiyem
sen stun o knock back

zehir desen onda da var

ha dagger daha zevklidir tekme falan sallar arada ama crossbow daha iyi damage vurur ve 33 metreden fastbow bi tanede daha skill normalden uzak vuruyodu hatırlayamadım ilk skill i de çok güçlüdür

valla dagger da xbow da full farmlı charım var bana sorarsan her ikisinide açacak kadar sp yapmalısın xbow ile çok hızlı kasarsın rahat kasarsın tamam da pvp ye girince yaa keşke daggerı da açsam dememek için herikisini de aç bard skillerinde noise ve speed e yüklen bard master 70 de kalsa da olur.. ama şunu unutma kalabalık bir grup içinde uzaktan adam haklamak için xbow! güçlü bir adamı indirebilmek için de dagger!! tabii crit vurursan ne dagger ne xbow her ikiside adamı yamultur! :lolmuch:

dagger tam psko tipi bir char chok sewerim kendisini adam seni görmüo yanındasın içili dışlı tekme olayı fln bn acayp eğleniodum(bıraktım)ama tavsiyem crossbow çünkü çok daha fazla wuruosun int katili tam anlamıyla ama ko gibi değil atak kombo yapasın öle olsaydı etraf dagger kaynardı nese bnm tavsiyem corssbow

nadir demiş ki:
dagger tam psko tipi bir char chok sewerim kendisini adam seni görmüo yanındasın içili dışlı tekme olayı fln bn acayp eğleniodum(bıraktım)ama tavsiyem crossbow çünkü çok daha fazla wuruosun int katili tam anlamıyla ama ko gibi değil atak kombo yapasın öle olsaydı etraf dagger kaynardı nese bnm tavsiyem corssbow
crossbow shotrangi 35m'reye cikaran bir skilli var.Dusun 35 metre.Adam kosssa ne yazar ucsa ne yazar....Bide bi ton knockback var.Dager iyi ozellikleri ise stun ve bleed fln ve cook vurus yaptıgı icin cok fazla crit sansı var.Xbowda yokmu....tabi var :lol:

Yukarı Alt