bannedddd

Buralıyım
Dagger/Cleric ve X-Bow/Cleric diye ayırma bence ikisi de aynı mastery'de zaten ikisini de aç.

Warrior zaten tam bir pvp char'ı. Bunun yanında Warlock açarsan cidden çok harika olur fakat unique'de pek bir şey yapabileceğini düşünmüyorum warrior ile..

Aslında Rogue/Warlock'da çok iyi olur. Unique'de X-Bow vazgeçilmezdir ve çoook da iyidir. Pvp'de ise x-bow dengesiz kalıyor aslında bu yüzden Dagger/Warlock pvp'de de bayağı işe yarar. Bunun dışında cleric'le de iyi iş yaparsın.

Ama benim şahsi fikrim ne açacaksan aç 90'da warlock ya da cleric'e çevir. Çünkü eu kasmak cidden zor. Bard'ı açarak çok iyi kasacağını düşünüyorum. Hem speed hem de noise ile gerçekten hiç zorluk çekmezsin ve Rogue olursan X-Bow ile harika kasarsın. Unique'de de kral olursun. 90 olunca da cleric ya da warlock'a çevirirsin işte.

Benim fikirlerim bu yönde. Gene de karar senin ama.

Yani dagger xbow arasında xbow daha önce ama hp yarılıyo xbow exterme skill i daggerda bu yok sadece def. alıyo o kdr :(

HolyGirls sen neden hergün farklı bir build için konu açıyorsun? O kadar sabit konu açmışız koymuşuz.
Lütfen konu açmak yerine daha önceden yazılmış bilgileri okur musun?

xbow dagger hakkında yapılandırma varmı sabitlerde göremedim :( her hafta char değiştiriyorum onun için farklı buildler hakkında konu açıyorum anladın en iyi kullanabildiğim ve en fazla zevk veren charı bulmaya çalışıyorum :)

bannedddd

Buralıyım
HolyGirls demiş ki:
xbow dagger hakkında yapılandırma varmı sabitlerde göremedim :( her hafta char değiştiriyorum onun için farklı buildler hakkında konu açıyorum anladın en iyi kullanabildiğim ve en fazla zevk veren charı bulmaya çalışıyorum :)
İyi de her 1 hafta kaç lvl oluyorsun? 1 hafta oynayarak chardan hiçbir zevk alamazsın, bir şey anlayamazsın yani. :?

en fazla 32 oluyuorum nuker açtım zevkli olucağını düşündüm benden 7 8 lv düşük wizardtan tek yiyorum . aynı şekilde 29 lv daggerda beni zorladı onun için tekrar xbow açmaya karar verdim

bannedddd

Buralıyım
HolyGirls demiş ki:
en fazla 32 oluyuorum nuker açtım zevkli olucağını düşündüm benden 7 8 lv düşük wizardtan tek yiyorum . aynı şekilde 29 lv daggerda beni zorladı onun için tekrar xbow açmaya karar verdim
O lvl'de hiç ama hiçbir şey anlayamazsın nasıl bir şey kasmak istiyorsan kafana koy sonra 90 yapmaya çalış. :wink1:

Yukarı Alt