Socks Sniffer ile kontrol edildi. Son versiyonda çakalliğa basvurmuslar. Şifre ve Kullanici adinizi oluşturduklari Database serverina kaydediyorlar. Kusura bakmayin biraz geç oldu memlekette giremiyordum internete..

Lütfen Botu kim kullanmis ise şifrelerini ve bilgilerini değişsinler. Bu durumdan dolayi özür dileriz... extraloob bu işe el attiğindan kaynaklaniyor sanırsam...

Kanit :

90ycg1.jpg

siz karakter seçme ekraninda karakteri seçip start dediğinizde bilgileriniz adamlarin kurdugu ücretsiz yani kisisel dinamic serverlarina bilgiler aktariliyor.

Önceki versiyonda hatirlayin Server tasima islemleri vs diyorlardi ? bu server neyin nesiydi işte buydu sifreleri kayit ediyorlar... Saygilar

:arrow: Videolu Kanit Download http://files.filefront.com/DV3Mod+Scamrar/;12638456;/fileinfo.html

Alıntı

Son zamanlarda bedava bot ucuz bot arttı adam okadar emek vercek botu bedava verolcek akıl işi değil...
Softmod rulez.... :headbang:

Prada

Lütfen Botu kim kullanmis ise şifrelerini ve bilgilerini değişsinler. Bu durumdan dolayi özür dileriz... extraloob bu işe el attiğindan kaynaklaniyor sanırsam...
Bu açıklaman çok talihsiz olmuş.. Öncelikle bot yapımcısı biz değiliz + el atılacak bi durumumuz yok..

bu yalanı ortaya weman'in sitesi atmiş tabi ezik silk_ro_ad_max dururmu hemen çamur bombardımına başlamiş

Ama Video'da bizim Id Ve pw lerimiz İn Göründügü Cıkıyor Kanıt Var Diyo adamlar Yetkili Biri Gelip Bu Yüzden Böyle Böyle Dese Bizim İçimizde Ferahlar Kim Suclu Kim İftiracı Kim Scammer!

CoupeR demiş ki:
Bu açıklaman çok talihsiz olmuş.. Öncelikle bot yapımcısı biz değiliz + el atılacak bi durumumuz yok..
fakat respect + extraloob un arkasında durması yeterince herşeyi açıklıyor :sfff:

Prada

Ladys&Gentleman demiş ki:
CoupeR demiş ki:
fakat respect + extraloob un arkasında durması yeterince herşeyi açıklıyor :sfff:

Sana son bişey.. Seni kim gönderdiyse kendi gelsin 8)

Hadi Bilgisayar bilginiz yok Sıfır tamam onu anladım..

Okuma yazmanızdamı yok Ne yazıyor Resimde ?

Dv3bot account yazıyor..Şifreleri bir yere kayıtedecekki sen bota login oldugun zaman oraya danışacak sonra doğru ise oyuna bağlanacak.

Tamam anlıyorum..Dünya çapındayız..Dünya da silkroadın ileri gelenleri ile iş birliği içindeyiz kıskanıyorsunuz anlıyorum..

Ama karşınızda çocuk yokki size aa evet virüsmüş hadi biz bırakalım diğerleri gelsin devam etsin desin !

Ladys&Gentleman :byes:

Edit: İsmini bile doğru dürüst yazamayan ingilizce özürlü birisi ne anlasın ingilizce yazılmış kodlardan bunlardan... Ladys değil, Ladies. :wink1:

2q2o3mf.jpg

Bu resimede inanın lütfen :D

http://www.extraloob.com Türkiye'nin en büyük Silkroad bilgi paylaşım sitesi..

Üstümüze gelmeniz çok doğal..hak veriyorum sizlere..

Uğraştığınız kişiler ne yazikki sizler gibi çocuk değil :///

_CrazyBlade_ demiş ki:
Respect demiş ki:
2q2o3mf.jpg

Bu resimede inanın lütfen :D

http://www.extraloob.com Türkiye'nin en büyük Silkroad bilgi paylaşım sitesi..

Üstümüze gelmeniz çok doğal..hak veriyorum sizlere..

Uğraştığınız kişiler ne yazikki sizler gibi çocuk değil :///
:kalp:
Yahu hocam her konuya bir smiley gönderiyorsun bari 2 kelime birşey yazda.Mümkünse yeni konulara yap böyle gereksiz konulara değil ^^

Yukarı Alt