arkadaşlar isletim sistemi win7 pc 2 gb ddr3ram 1 gb 256 bit ekran akrtı 4 çekırdek işlemci
fakan ben tek char acsam bıle d3d9 hatası alıyorum sık sık ınt araştırdım herkes dirext guncelle falan demıs drext guncel ekran kartı guncel directx sdk yukle demısler yukledım hla hata alıyorum sebebi ne olabilir yardımlarınız ıcın teşekkurler

oyun içinse bu d3d9.dll dosyasını dllfiles.com dan ındır kur 2-3 dll dosyası daha ıstıcek sonra onlarıda ındır oyunun kurulu oldugu yere at sorun cozulecektır :wink1:

anlamadım smdı oyun d de kuruluysa d ye mı atıcam yoksa oyunun silkroad klasorunun ıcınemı atıcam

ve bu sıte cok karısık hıc bısey anlamadım ben dostum ya arama motoru gıbı bısey bu

İndirdiğin dll leri windows/system32 ye atıcaksın,yine başka bir hata verirse onunda dll sini indir yine aynı yöntemi uygula

mc_gregor demiş ki:
anlamadım smdı oyun d de kuruluysa d ye mı atıcam yoksa oyunun silkroad klasorunun ıcınemı atıcam
oyun d ye kuruluysa d ye gir silkroada gir silkroad klasorunun içine at

aynı dedıgım dosyayı
ARkadasında dedıgı gıbı C:/windows/system32 klasorunun ıcınede at noolur noolmaz :P

beyler bu dediklerinizin hepsını yaptım birşey olmadı :s sadece hata vermıyor artık sro client de kalıyor acıl yardım..

Takımı
Besiktas
Güncel directx yükle ayrıca oyuna girerken aşşağıda başka program varsa kapat

Yukarı Alt