arkadaşlar en son attığım formatta nasıl olduda becerdiysem bilgisayarımdaki D sürücüsüne kaldırmışım Sad yani şuan sistemimide D diye bi sürücü yok ve gerçektende ciddi bir bellek sıkıntısı çekiyorum sadece C var ve oda 40 gb ama eğer D olsaydı bu 80 gb olucaktı şimdi bu sorunu nasıl çözebilirim yardımlarınızı bekliyorum artık her yola açığım gerekirse format bile atıcam yardımlarınızı bekliyorum.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yeni partion oluşturmalısın.

bilgisayarıma sağ tıkla yönete gel disk yönetimi bölümüne gel oradan ekleyeceksin tekrardan Wink

ilk başka bir alan tanımlamadıysan partion magic isimli program ile format falan atmadan win içerisinden yeniden bir partion oluşturabilirsin.

hacım ilgilendiğin için teşekkürler ama yapamadım dediğin gibi disk yönetimine geldim orda tıkalı kaldım yani tam olarak anlayamadım (cahillik işte :lol:) bu problemi tam olarak nasıl çözebileceğimi screeen shot larla gösterebilirmisin?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yapılmayacak birşey yok ki o dediğim yere geleceksin bir d göstereceksin buna isim ver diyecek d-f-g- kafana göre seçeceksin.

partion magic daha zor ve üstelik tehlikeli, bilgisayar ile uğraşırken lütfen korkmayın atla deve değil hemen bozulmaz kastırın biraz gir yönete bölüm ekle adını d koy geç olmadı partion kur onunla yap bozana kadar yolu var ki asla bozulmaz biraz özgüveniniz olsun mucX

Hocam eline koluna sağlık sonunda tekrar eski D yide ekledim ama senin sayende işte bu yüzden seviyorum bu siteyi sadece silkroadda deil her konuda destek sağlayan mükkemmel site forever EXTRALOOB...çok teşekkürler.

Yukarı Alt