D.MOD. Lara Guvenınız ...

• %100

Votes: 3 15,0%
  • %90

Votes: 0 0,0%
  • %80

• %70

• %60

Votes: 1 5,0%
  • %50

• %40

• %30

• %20

Votes: 3 15,0%
  • %10

Votes: 2 10,0%
  • %0

Votes: 9 45,0%

• Total voters
    20
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
bi genelleme yapmak saçma ama "d.Mod LaRa GuVeNıNıZ % KaC?" böyle bir başlık açan d-mod a güvenim yaklaşık 0 :thumbsup:

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Espio demiş ki:
bi genelleme yapmak saçma ama "d.Mod LaRa GuVeNıNıZ % KaC?" böyle bir başlık açan d-mod a güvenim yaklaşık 0 :thumbsup:
olabılır saygı gosterırım herkes fıkrını soyleyebılır %40 demısler gayet ıyı bence ... bana degıl bu tum d.modlara ... ama yınede saol bır yorum bıle saygıdır ... tesekkur ederım ...

sTReeT demiş ki:
Espio demiş ki:
olabılır saygı gosterırım herkes fıkrını soyleyebılır %40 demısler gayet ıyı bence ... bana degıl bu tum d.modlara ... ama yınede saol bır yorum bıle saygıdır ... tsk
Lütfen Türkçe'mizi düzgün kullanalım.Hele ki sen bir d.mod'sun sana hiç yakışmıyor.Türkçe kelimeleri böyle kullanman :wink1: :muck:

FeeL demiş ki:
sTReeT demiş ki:
Espio demiş ki:
olabılır saygı gosterırım herkes fıkrını soyleyebılır %40 demısler gayet ıyı bence ... bana degıl bu tum d.modlara ... ama yınede saol bır yorum bıle saygıdır ... tsk
Lütfen Türkçe'mizi düzgün kullanalım.Hele ki sen bir d.mod'sun sana hiç yakışmıyor.Türkçe kelimeleri böyle kullanman :wink1: :muck:
özür dilerim el alışkanlığı :!!&%&!

SnowFlake demiş ki:
Espio demiş ki:
bir genelleme yapmak saçma ama "d.Mod LaRa GuVeNıNıZ % KaC?" böyle bir başlık açan d-mod a güvenim yaklaşık 0 :thumbsup:
+1 :coffee:
aslında daha dun bır bugun ıkı cok normal bence daha uzun zaman var onumuzde zaten ben genel anlamda sordum kendıme ozel değil ..

arkadaslar eger oylamaya katıldıysanız lutfen belırtın kımın ne yaptıgını bılmek ısterız ...

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt