1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Custom Silkroad 110 Cap [G.C. System]


 1. CreaGame

  CreaGame rank8

  Kayıt:
  21 Aralık 2015
  Mesajlar:
  35
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  6

  G.C. Sistemi Nedir?

  G.C. Sistemi MC kulüpleri baz alarak uyarlanmış bir sistemdir. G.C. ünvanını elde etmek için Kale sahibi olmak ya da sıralamada en iyi iki guildden birine sahip olmanız gerekir.
  G.C. Ünvanı sadece 5 Guilde verilmektedir. Bunlar ;

  1) Hotan Fortress,
  2) Jangan Fortress,
  3) Bandit Fortress,
  4) Kale sahibi olmayan, sıralamada en iyi durumda olan Guild,
  5) Kale sahibi olmayan, sıralamada en iyi ikinci durumda olan Guild.

  Örnek olarak “A,B ve C” guildi hem Kale sahibi hemde sıralamada ilk üçteler. Böyle bir durumda 4. G.C. ünvanı “D”, 5. G.C. ünvanı ise “E” Guildine verilir.

  G.C. Ünvanını hak etmiş olan Guildlere *** HP,MP 1300 - STR,INT 7*** Bonus veren “Pelerin” verilmektedir. Bu süreçte guild başkanlarının pelerin seçimlerini dikkatli yapması gerekir. G.C. Ünvanını kaybeden guild rütbeleri ve pelerinleri kaybeder. Saygısızlık yapan bir G.C. guild önce uyarılır, bu duruma devam edilir ise bir daha G.C. ünvanını alamaz.
  Kim bu pelerine sahip olmak istemez ki? Guildini en iyi pozisyona getirmek ve bunun içinde Birlik & Beraberliğin önemi burada öne çıkmaktadır.

  Yeni Rütbe Sistemi
  Yeni rütbe sisteminden sadece G.C. ünvanını kazanmış guildler faydalanabilir.
  Bu rütbe sistemi;
  1) Support – Minimum Terfi Süresi 3 Gündür.
  2) Hangaround – Minimum Terfi Süresi 7 Gündür.
  3) Prospect – Minimum Terfi Süresi 14 Gündür.
  4) Member – Gerçekten Guildine sağdık kalan, güvenebileceğiniz kişidir.
  *President – Guild Başkanı – GuildMaster
  G.C. Ünvanını almış bir guildte ilk önce President’a pelerini teslim edilir.. Diğer pelerinleri sadece “Prospect ve Member” rütbesini hak eden kişiler kullanabilir. Bir oyuncu Prospect rütbesini kazandığı an Guild başkanı GM’ye bunu bildirir ve GM oyuncuya pelerini teslim eder.
  Bu mertebeye ulaşmak biraz zordur. Bu sistem haftalık olarak değişmektedir(G.C.). Bir oyuncunun Member olabilmesi için bağlı olduğu guildte minimum 24 gün geçirmesi ve bağlı olduğu guildin bu süre içerisinde sürekli G.C. ünvanını koruması gerekmektedir. Aksi taktirde her şey sil baştan tekrardan başlayacaktır.
  Guild içindeki rütbe sistemini guild başkanı onay verir ise uygulanır. Guild başkanının X oyuncumun Support’luğa terfisini onaylıyorum dediği zaman serüven orada başlar. Bir sonraki terfi durumunda da guild başkanı yani President’ın onayı kesinlikle gereklidir.

  HERKESE İYİ OYUNLAR!