17 Nisan 2010

Sevgili günlük,

bugün dershane geçmek bilmedi, 6.ders 23424234. ders gibi geldi hepimize. lys korkusu iyice sardı zaten bir de...
üff Y kişisiyle düzeldikkkk çok mutluyum :kalp: :lol: vakit bulabilirsek yine sinemaya gidicez bi ara nese:

4 senedir telefon kullanmıyordum ben; artık farz oldu almak, baskı yapıyorum bizimkilere ama sonuç alabilecek miyiz bakalım. artık kafaya takmaya başladım yav ulaşamamak koyuyor bana. bütün gün bakıyorum msne ha girdi ha girecek diye.

neyse işte bugün düzeldik falan ya, artık rahat rahat uyurum da. sabah dönem ödevini yazıcam erken kalkıp, bir de suya gidicez. hadi hayırlısı bakalım bir gün de böyle geçti. :muck:

Günaydın günlük , bugün biraz erken geldim ama bugün için son gelişim olacak xD Artık ayrılık vakti geldi bugün gidiyorum. Sabah erkenden uyandım valizimi hazırladım yolculuk saatini beklemeye başladım şimdiden :P Gurbetteyken sana hergün uğrayamayacağım bu yüzden kusura bakma şekerim ama yinede kendimi unutturmam sana merak etme. Sağlıcakla kal. :kalp:

EmmaW

selam günlük sabah erken kalkıp kimya dersine gittim oradan hemen tenise gittim eve gelip sınavlarıma çalıştım çıkıp tekrar dersaneye gittim işim bitti eve geldim ve bilgisayar başına oturdum ve şimdi buraya yazıyorum :)

Takımı
Galatasaray
Selam günlüğüm az önce çok üzüldüm Günlükdeki sayfam yırtılıp çöpe atılmış (!) önemsemiyorlar artık bizi benden sonra gelen beni uyarıyor yorumumu sildiriyor. . bu gece biraz dertliyim sevgili günlüüğüm yarın devam ederiz seviyorum seni :kalp: :muck:

Sevgili günlük ;
Bugün birtanem ile 7 saat geçirdim.Nasıl geçti anlamasamda, göz bebeklerim büyüyor , sesim titriyor ve gülümsüyorum.
Galiba aşığım :rolleyes1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
17 Nisan 2010

Bugün kuzenler bendeydi güzel bir cumartesi akşamı yaşadık bolca pes 2010 oynadık ruhumuzu golle çoşturduk.

24 Nisan 2010

Bugün güzel başlamadı,sıkıcı geçti ama güzel bitti şükür. :P
Ahh be günlükcüğüm, ygs aklıma geldikçe kahroluyorum; bugün yine aklıma geldi de... LYS moduna da bir türlü geçemedim, ezberci eğitime karşıyım biliyosun :mrgreen:

Yav ben gün geçtikçe daha da aşık oluyorum, daha fazla bağlanıyorum ona. Ciddi düşünmeye başladım artık, inşallah kötü bitmez sonu yav.

Bugün kısa tuttum biraz ama sıkıcı bir gündü zaten. Böyle havalar romatizmalarımı azdırıyor mahvoluyorum. Allah beterinden saklasın deyip kapatayım seni. Gorüşmek üzre :P

Merhaba günlük
Sana hep yazmak istesemde bir türlü yazamadım şimdiye nasipmiş :lol:

24 Nisan 2010
Bugün arkadaşlarımla adalara gittik,çok eğlenceliydi
Vapurlara kaçak bindik :lol:
Kabataştan vapura atladık,heybeli ada da inelim dediler indik baktık ki o kadarda güzel değil bütün vapur Büyük adaya gidiyor bizimde cepte sınırlı para var dedik çıkıştan girelim hadi girelim,
Hızlı hızlı gidiyorduk 4 kişiydik 2 kişi ilerledi bende onların arkasındaydım benim arkamda da diğer arkadaş vardı
Arkadan şit şit diye bir ses(Polis) :lol:
Polis:Neden Çıkıştan girdiniz
Arkadaş: Abi Yanlış inmişiz burası Heybeli adaymış biz büyük ada sanmıştık
Polis: Diğerleri neden kacıyo
Arkadaş:Ben ne bilim abi korktular herhalde
Polis:Neyse Hadi gidin bakalım
Bizde yukarkı katta gülmekten ölüyoruz neyse toplam 4 saat (gidiş geliş) Denizde geçti.
Bugün gerçekten çok güzeldi,ayrıca beni dinlediğin için teşekkür ederim günlüğüm iyi geceler :roll: :kalp:

Her Cumartesi olduğu gibi bugünde birtanemleydim (L)
Daha sonra kuzenle güzel vakit geçirdik saat 4:00 ben yatıyorum ^^
Sanırım yeni güne girdik ^^

15 Mayıs 2010

Merhaba günlük...

Bugün genel anlamda güzel bir gündü sanırım. Y ile aynı dolmuşta olmak için çok uğraştım ama bir dolmuşla kaçırdım. :!!&%&!
Sağlık olsun 5 dakikalık da olsa gördüm ya hayatımı. daral:

Bugün pek bir şey olmadı yav. Her zamanki boş muhabbetlerdi işte. Dershane çıkışı Y ile buluşuruz diyordum ki, ek ders koymuşlar onlara. Neyse hiç sorun değil, ders benden önce gelmeli diye düşünüyorum. Çünkü kazanamazsa çok üzülürüm. :roll:

PES oynadım yine, become a legendi bıraktım bir süreliğine. Nerdeyse 11li oynamayı unutmuşum, pas atınca şaşırıyordum artık. :mrgreen: Şampiyonlar Ligi yapıyorum, GS ile alıyorum kupayı falan :P

Bugün Hülya Şebo konserine gitti. Heyecanlıydı kulis işi garanti gibiydi ama, olmamış. Çok üzüldüm ona. :( Sağolsun Sigara'yı söylediğinde arayıverdi beni, dinledim. Tüylerim diken diken oldu. Hülya candır yaa :mrgreen:

Neyse günlük bugün pek birşey olmadı o yüzden kısa tutuyorum, kendine eyi bah. :P

Hayatımın en güzel ve en berbat günlerinden biriydi.Bursaya gittik dolaştık herşey güzeldi dönerken otobüs alev aldı nasıl inip kaçtığımı bile hatırlamıyorum :P

06 Kasım 2010 Cumartesi
Sevgili Günlük Bugün 5 sene sevipde kavuşamayan sevgilimin sevdiğimin doğum günüydü ona 10 Liralık bi çanta aldım çok hoşuna gitti onunla en son 4 sene önce konuştum.Çok değişmişti ama konuşması aynıydı onu hala çok ama çok seviyorum o beni sevmiyor çevresinde it,köpek dolanıyo çakallar dolanıyo.Bize de bu bağlamda yol görünüyo :)

Yukarı Alt