1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Cumartesi-Pazar-Pazartesi 00:30


 1. Buzzz

  Buzzz rank8

  Kayıt:
  27 Eylül 2008
  Mesajlar:
  5.587
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  Londra
  Disko Kralı

  Okan Bayülgen haftanın üç günü, üç muhteşem talk-show programı ile Kanal D’de!

  “Disko Kralı”na özlem bu gece sona eriyor, Pazar gecesi “Medya Kralı” ve Pazartesi gecesi de “Muhabbet Kralı” başlıyor !

  Okan Bayülgen, yeni sezonda haftanın üç günü; Cumartesi, Pazar ve Pazartesi geceleri canlı olarak ekrana gelecek üç muhteşem talk – show programı ile Kanal D’de!
  Cumartesi geceleri “Disko Kralı”, Pazar geceleri “Medya Kralı” ve Pazartesi geceleri de “Muhabbet Kralı” programlarıyla Okan Bayülgen Kanal D ekranında olacak. Ve bu üçlemenin ilki olan “Disko Kralı” sürprizlerle dolu şahane bir gala gecesiyle bu gece (17 Ekim Cumartesi) başlıyor.

  Kanal D’nin, Okan Bayülgen’in sunduğu “Disko Kralı” programı, yaz tatilinin ardından bu gece yeni sezon ilk bölümü ile yeniden ekranlara dönüyor, özlem sona eriyor. “Disko Kralı” tiryakilerini yeni sezonda da muhteşem şovlar ve eğlence dolu saatler bekliyor.

  “Disko Kralı”, yıllardır hiç düşürmediği enerjisiyle geliyor.
  Konukları, telefon bağlantıları, skeçleri, canlı performansları ve sabaha kadar sürecek eğlencesiyle “Disko Kralı”, Cumartesi gecelerinin yine vazgeçilmezi olacak.
  “Gece Vardiyası” ve “Disko Kralı Konuşuyor”un yanı sıra birçok yeni bölüm de yeni sezonun yenilikleri arasında. Ayrıca, oyuncuların stüdyo içindeki canlı skeçleri de bu sezonun sürprizlerinden.

  Dinamik, eğlencesi bol, sürprizi bol, süper bir şov!
  Talk show’un ustalarından Okan Bayülgen’in sunduğu “Disko Kralı”na bu gece yine, müzik, sanat ve medya dünyasının ünlü isimleri konuk olacak.
  Tek bir stüdyo içinde üç ayrı dekorun kullanıldığı “Disko Kralı”nda, taşınabilir olarak tasarlanan bu dekorlar yayın sırasında değiştirilebiliyor. Programın üç ana bölümünü; dört konuklu sohbet masası, üç konuklu talk-show kanepesi ve Bayülgen'in tek bir konukla başbaşa kaldığı alan oluşturuyor.
  Disko Kralı'nda; Hakkı Devrim ve Erol Günaydın'dan oluşan "İhtiyar Heyeti" ile Özgür Çakıt'ın program içinde hazırlayıp canlı olarak sunduğu "Özgür Show" adlı küçük talk show bölümleri de var.
  Konuklara yapılan psikoloji testi "Heboköbe", sert sorulardan oluşan "Cevap Hakkı", telefon konuklarına yöneltilen "Malumatfüruş" soruları, "Medya Canavarı" ve Hakkı Devrim'in Medya Arkası bölümleri de programın beğeniyle izlenenleri arasında.
  Canlı ve bant skeçleri, orkestrası, araştırma dosyaları, canlı performansları ve akla hayale gelmedik tüm delilikleriyle “Disko Kralı” bu gece Kanal D'de. Sakın kaçırmayın!

  Yayın Tarihi : 17 Ekim Cumartesi /2009
  Yayın Saati : 00.30 - Canlı


  MEDYA KRALI

  Yıllardır yalnızca televizyon dünyasına odaklanan “Medya Arkası” bölümü, artık başlıbaşına bir programa dönüşüyor ve bu kez medyanın her alanını; dizileri, filmleri, klipleri, yazılı basını ve interneti masaya yatırıyor. Hiçbir saçmalık, medyanın hangi köşesinde olursa olsun, gözden kaçmıyor.
  Okan Bayülgen’in konuklarıyla birlikte haftanın medya olaylarını inceleyeceği “Medya Kralı”, Pazar geceleri izleyiciyle buluşuyor.

  Yayın Tarihi : 18 Ekim Pazar /2009
  Yayın Saati : 00.30 - Canlı  MUHABBET KRALI

  Okan Bayülgen, “Muhabbet Kralı”nı Sevil Atasoy’la birlikte sunuyor. Programda güncel kriminal olaylar hem bilgilendirici, hem de eğlendirici bir şekilde tartışılıyor. Ele alınan olayla ilgili konuklar ağırlanacağı gibi, stüdyoda şaşırtıcı deneyler de yapılıyor.
  “Muhabbet Kralı”nda yalnızca adli olaylar yok. Haftanın çok konuşulan olayları ve kişileri de ele alınıyor. Şöhretli insanlardan, en sıradan vatandaşa kadar herkese söz hakkı tanınıyor. “Muhabbet Kralı”, Pazartesi gecesi başlıyor!

  Yayın Tarihi : 19 Ekim Pazartesi /2009
  Yayın Saati : 00.30 - Canlı