Takımı
Besiktas

cSro Red Diamond Sistemi

Red Diamond nedir? Red Diamond Goldunuzu Web Pointine çevirir bu pointlerle bazı silk itemlerini satın alabilirsiniz makul fiyatlara.. 1m 10P ediyor Fox ve Penguen 175P buda size 17,5m patlar yani çok ucuza gelir.

Öncelikle bu siteye giriyoruz.

Sonra C-sro ID PW nizi yazın,code yazıp giriş yapın.

- Resim Silinmiş.

Sonra karşımıza böyle bir ekran gelicek.Burada serverimizi seçip char ismimizi yazıyoruz sonra satın almak istediğimiz red diamond miktarını belirliyoruz. 10 Red Diamond 1m eder charınızın invertory sinde 1m bulunması gerekir.

- Resim Silinmiş.

Böylelikle Red Diamond yükleme işlemini tamamlamış oluruz.

Charınızı yaklaşık 30 dk sonra yeniden başlatın, çarınızdan para eksilmişse Red Diamond yani Pointimiz gelmiş demektir.

Şimdi bu Red Diamond Point'lerimizi nasıl keyifle harcayacağımızı anlatacağım.

Linke tıklıyoruz.

Siteye girdikten sonra sol üst den ID - PW - Server seçip giriş yapın.

- Resim Silinmiş.

Giriş yaptıktan sorna ,Profil görünüm bölümünde 10 - 50 kaç P aldıysanız orda gözükmesi gerekir. Sonrasında ordaki pointimizle sitede az dolaşıp bişeyler satın alabiliriz.

Not:Alınan Ürünler 1 saat içinde teslim edilir. En azından 20dk sonra restart çekip kontrol edin.

Şimdi sıra geldi goldumuzu Red Diamond ' a çevirmeye.

Not:Sadece İnternet Explorer ve Operada Çalışıyor başka tarayıcı ile denemeyin.

Girdiğimiz linkte karşımıza çıkan ekranda sırasıyla ID & PW ve kodu giriyoruz.

Charımıza Red Diamond yükledikten sonra buraya tıklıyoruz.

- Resim Silinmiş.

Sonra karşımıza yeni bi sayfa geliyor. Burada serverimizi seçip char ismini yazıyoruz ( ×♠"€ gibi karakterli char isimleri kabul etmiyor çünkü bu karakterler çin harfi pc dilini çince çevririp tam isminizi yazın ) Ok butonuna tıklıyoruz.

- Resim Silinmiş.

Böyle bir uyarı gelmesi gerek.

Sonra karşımıza böyle bir ekran çıkıyor. Burası biraz uzun sürüyor bu ekranda 10dk da bir sayfayı yenileyin; taki başka bir sayfa açılana kadar.

- Resim Silinmiş.

Evet ve son aşamaya geldik. 10dk de bir F5 yaptık ve böyle bir ekran geldi karşımıza. Burda en başta RD yazan Numara Sizin Mevcut Red Diamond ' ınızdır. Kırmızı olan numara ise Point için gerekli olan numaradır. Gerekli Red Diamond ' ı bulundurup ''Ok'' a tıklıyoruz ve işlem sona eriyor ve 20dk sonra chara bi restart çekin Point'iniz hazır.

- Resim Silinmiş.

1 Charda 1 kez Uygulanıyor (Araştırmalarıma Göre) en az 70Lv olmanız gerekiyor

Red Diamond Yüklemesi Yapılamayan Bazı Durumlar

* Char İsmi Tam Doğru Olucak Mesela ××AvataR×× kabul etmiyor bn bunun çince olanının buldum 鬃AvataR鬃 yazınız kabul edecektir. ( x çince de 鬃 olarak geçiyor.)
* Red Diamond Pointiniz yeterli olmalı yoksa yüklemez eğer yeterli değilse son resimdeki dördüncü değer girmeyi değiştririn taaki sizin Red Diamond ' unuzun yeterli olduğu miktara kadar
* İşlemi yaparken; Firefox Kullanmayın IE kullanın

Red Diamond ile 7,8,9,10 Degree Som Giysi, Silah ve Takı Almak

Şimdi yeterli Red Diamond ' umuzun olduğunu farzederek sizlere 7,8,9,10 Degree Som Giysi, Silah ve Takı Almayı göstereceğim.

Öncelikle buraya tıklayarak siteye gidiyoruz.

- Resim Silinmiş.

Resimde sepet logosunun bulunduğu bölemden itemlerimizi satın alıyorsuz 15-20dk ya itemler charınızda olacaktır.Bazı arkdaşlarımız istediği itemleri bulamıyor, bunun içinde basit bir işlemle; translate.google.com adresinden çince>ingilizce seçin item ismini kopyalayıp yapıştırın. Böylelikle çince olan item ismi ingilizceye dönüşecektir. Ben sizleri hiç uğraştırmamak için genellikle alınan itemlerin çincelerini ingilizce ile değiştirdim:

staff: Wand
one-handed: Swords
tow-handed: Shuangshoujian
dual axe: shocking!
dagger: dagger
xbow: Crossbow
Warlock rod: rod technique
cleric rod: crozier
shield * euro *: Roman shield
shield * china *: Lobby shield
harp: harp
sword: Hall sword
blade: the lobby knife
glaive: broadsword
spear: gun
bow: bow

china: Lobby & tang
euro: Roman
heavyarmor / armor: heavy armor
lightarmor / prot: Light A
robe / garment: Bupao
hands: hands
shoulder: shoulder
boots: feet
chest: chest
head: head
legs: leg
female: F
male: M

- Resim Silinmiş.

50 Lv ve Üzeri İçin Minik Hediyeler

Buradan siteye giriyoruz.

- Resim Silinmiş.

Sol Bölmeden ID PW Code yazıp server seçip kırmızı kare ile aldığım yere tıklayın. Sonra Sarı kareye aldığım butona tıklayın.

- Resim Silinmiş.

Burda Lvimiz hangisi ise seçiyoruz kırmızı kareye aldığım butona tıklıyoruz hediyelerimiz 15DK içinde charımızda olacaktır.Charınızı yeniden başlatmanız yeterli.

Hediyeler

50Lv için = %100 koşma 15x,%150 1er saatlik exp scroll 3x,30x wild pigs.
60Lv için = %100 koşma 15x,%150 1er saatlik exp scroll 3x,30x Deve Kuşu.
70Lv için = %100 koşma 15x,%150 1er saatlik exp scroll 3x,30x Pegasus.
80Lv için = %100 koşma 15x,%150 1er saatlik exp scroll 3x,2x 75Lv trade öküzü , 1x Roc'a giriş anahtarı.

Saygılarımızla;

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Galatasaray
cSro oynamak hep istedim ama pt edinemedim bir türlü bu sistemlere bayılıyorum.

Takımı
Besiktas
SarkoLata demiş ki:
cSro oynamak hep istedim ama pt edinemedim bir türlü bu sistemlere bayılıyorum.
Evet bencede çok zekice düşünülmüş bir sistem :nod:

Yukarı Alt