Evet arkadaşlar her güzel şeyin bir sonu vardır, bir resmi Silkroad sürümü daha aramızdan ayrılıyor Çin Silkroad Onlinesi kapanıyor.
İlk ThaılandSRO, sonra RSRO yani Rus Silkroadı , ve şimdi CSRO yani Çin Silkroadida kapanıyor.
Yarım yıl önce CSRO sürümü SRO-R'e dönüşmüştü ve daha birkaç ay önce 125 lvl sınırını eklemişlerdi oyuna.
CSRO ve Vietnam Sİlkroad Online dünyanın en çok oynanan iki silkroad sürümüydü ve bot bile yoktu.
CSRO Silkroad Tarihindeki açılmış olan ilk resmi yabancı sürümdür ve taa 2005 yılından beri hizmet vermeyi sürdürüyordu, kapanmasını görmek
helede benim gibi bu oyunu uzun süre oynamışlar için gerçekten çok üzücü.
Oyunun kapanmasının sebebi JOYMAX'la olan sözleşmelerinin sona ermesidir ve JOYMAX'in sözleşmeyi yenilemek istememesi.

Karakterlerimiz ne olacak?
CSRO'daki karakterlerinizle yeni çıkacak olan Silkroad Kingdoms 2 isimli Silkroad Online'nin ikinci sürümü olan oyunda oynayabileceksiniz.
Silkroad Kingdoms 2 çok farklı bir oyun, silahlar farklı, haritalar farklı herşeyiyle çok farklı ve max lvl sınırıda 60 fakat buna rağmen
eski charlar yeni oyunla uyumlu hale getirilebilecekmiş ve siz eski karakterinizle oynamaya devam edebilecekmişsiniz.

Efsane gitti,neler neler vardı,güzel hediyeler vardı. Kumar falan felan eğlenceliydi bi ara oynamıştım on numaraydı en başta bitecek olan isroydu yanlış SRO bitti.

Bu silkroad 2 de millet yüksek levelden başlayacaksa ben neden sıfırdan başlayayım diye sormadan edemiyorum

Minotoche demiş ki:
Bu silkroad 2 de millet yüksek levelden başlayacaksa ben neden sıfırdan başlayayım diye sormadan edemiyorum
:)

3 - 5 sw olur 1-2sinde yüksek lvller olur. Belkide eski oyuncular biraz geç dahil edilir oyuna bu da başka bir alternatif :)

Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Minotoche demiş ki:

3 - 5 sw olur 1-2sinde yüksek lvller olur. Belkide eski oyuncular biraz geç dahil edilir oyuna bu da başka bir alternatif :)
Yani :muck:

Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Minotoche demiş ki:

evet o benim sonradan aklıma geldi :nod:

Yukarı Alt