- Resim Silinmiş.

Hemen Anlatmaya BaşLayim.
Bize NeLer GerekLi ?

-Counter-Strike 1.6
-Counter-Strike 1.6 v23 Pacht
-İnternet
-Port Açilmiş Bir Modem.

İlk Öncelikle Buradan cs 1.6 ve v23ü indiriyoruz
viewtopic.php?f=625&t=137618&p=1560768#p1560768

1,6 ve v23ü kurduktan sonra ,
http://www.ipadresim.net adresine giriyoruz oradaki ip adresini kopyalayıp explorer arama satırına yapıştırıyoruz. Eğer daha önceden modeme şifre koyduysanız şifreyi girip tamam butonuna , eğer şifre koymadıysak gene tamam butonuna basıyoruz ^^

- Resim Silinmiş.

portacma.net adresini nakip ederek cs için portunuzu açın
Katagoriden Counter Strike yi Seçiniz ve ip adres bölümüne aldığınız numarayı yazınız, modemin modelini seçio ileri butonuna basalım yapılması gerekenler resimli
olarak anlatılacaktır.örnek olarak benim modemin ayarlarını koyuyorum.

- Resim Silinmiş.
http://www.ipadresim.net adresinden aldığımız ip'yi ip adresiniz bölümüne yazıp , modemin modelini seçip şimdi port açalım'a basıyoruz.
- Resim Silinmiş.
Resimde görünen sekmelere tıkladıkdan sonra aşağıdaki gibi bir pencere geliyor karşımıza"!
!Mevcut Uygulamalardan Seç' seçeneğine basıp NoSteamı seçiyoruz (bu modeme göre Counter Strike olarakta geçebilir)aşağıdaki kutulara numaralar yerleştikten sonra yandaki etkin kutularına tick koyup, kaydet butonuna basıyoruz

- Resim Silinmiş.
Serverı Açma Ve Arkadaşlarımızı Davet Etme
MasaÜstüne - Resim Silinmiş. 2 Sim Ge Geliyor Dedicated Server'a 2 kere Tikliyoruz.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Biz Server'a NasiL Gireceğiz ?
Port Açma sitesinde Öğrendiğimiz kendi ipmizle. veya yeşil ekrandaki ip numarası ile

Şimdi ArkadaşLarimiz bizim Server'a NasiL gircek ?
Welcome ip-numaram.com - BlueHost.com 'a giriyoruz ve ordaki ip numarimizi arkadaşlarimiza veriyoruz.

Saygılarımızla,

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Huh Sonunda Bitti yaw
Vatana Millete ve extraloob ailesine hayırlı olsun 8)
Söylediklerimi Adım Adım yapın ve işe yarayacaktır
Biz Mahallece Bu yöntemle Cs oynuyoruz.
Çoğu zaman iddia'lı oynuyoruz çok zevkli oluyor(yani birşeyine örn:1er paket marlboro :lol: )
:coffee:

bu bilinen bişi bizim 17 tane server var :D ama serverda bug gibi şeyler var bazen oluyor mesela mac serverı olarak actık ama cfg ler fln yuklenmıyordu.

serveri kurduk diyorsun ancak ip ne bakınca 192 li oldugunu fark etmişsindir yani server çalışmıyor. bü yüzden port aralıgı ayarını kontrol et birde Cs yi güncelle ardından herşeyi ayarla ve başlat ip adresin 79 vs vs li olmak zorunda yoksa çalışmaz

Agilla demiş ki:
serveri kurduk diyorsun ancak ip ne bakınca 192 li oldugunu fark etmişsindir yani server çalışmıyor. bü yüzden port aralıgı ayarını kontrol et birde Cs yi güncelle ardından herşeyi ayarla ve başlat ip adresin 79 vs vs li olmak zorunda yoksa çalışmaz
dostum dedicated serverdaki ipye bakmayacaksın. konuyu iyi oku

oyuna sadece sen 192 ile başlayan ip ile gireceksin.
gireceksin o adresi vereceksin
zaten konudada açıkladım cok basit bir yöntem. bununla normal server kuramassınız modem her resetlendiğinde ip adresi değişir ve girmek isteyene sürekli değişen ipyi vereceksin

Konu ayrıntılı uzun görünüyor ama hamachiden daha kolay arkadaşlarımızla falan oynamak için.

kaç kere denedim olmadı en sonunda ip adresim orda yazdı 79 lu sonunda oldu gerip bi program sonuçta o ne yapıcagı belli olmuyor

Agilla demiş ki:
kaç kere denedim olmadı en sonunda ip adresim orda yazdı 79 lu sonunda oldu gerip bi program sonuçta o ne yapıcagı belli olmuyor
Hiç bir programa gerek yokki :think:
Msn den konuşalım istersen belki modemin ayarlarını yapamadın :S
Biryerde yanlışlık yapıyorsun şuan bir dediced kurdum
88.237.22.86 buyur gel
192.168.2.2 benim gireceğim adres.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Herşey ortada . sen beceremiyorsun. Servera bekliyorum .
Daha nasıl kanıtlayabilirmki çalıştığını.
msn üzerinden yardımcı olurum eğer istersen 8)
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Yukarı Alt