A

Anonymous

Guest
rabel sen ayıp ettin ama.orda adam bana eziq deyip duryo sinir ediyo dalga geçiyo sen beni banlıon bölesin işte.burda birbirimizle birlik olcamıza napıon Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad

A

Anonymous

Guest
DarthVadeR demiş ki:
arkadas seni banlayan benim kusra kalmada ben onceden uyarimi yaptim kufr edeni banlarim diye hele anaya kufr edersen kesin banlarim dedim ama dinlemedin kusra kalma birde om ye bi bak Rolling Eyes
tmm daa.adam eziq fln diyo sütünü iç yat diyo gelde delirme Mad yanlışsam söle kardeşim

Takımı
Besiktas
DarthVadeR demiş ki:
arkadas seni banlayan benim kusra kalmada ben onceden uyarimi yaptim kufr edeni banlarim diye hele anaya kufr edersen kesin banlarim dedim ama dinlemedin kusra kalma birde om ye bi bak Rolling Eyes
lethe senimisin ?

A

Anonymous

Guest
RebelTurk demiş ki:
1. Ben Kimse ile dalga geçmedim...Geçmemde
2. Adminlilerimiz Sebebsiz yere ban atmaz. En ufak bir argo sözcük dahi ban sebebidir...Hileden söz etmiyorum bile
1-Sen kimseyle dalga geçtin diyen olmadı
2-ilk ben başlatmadım adam bana bıçak attı, eziq,bebe,sütünü iç yat vsvs sözcükler kullandı onu banlamadı beni banladı bilip bilmeden konuya atlamayın
Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Takımı
Besiktas
DarthVadeR demiş ki:
SoFTWaR€ demiş ki:
DarthVadeR demiş ki:
lethe senimisin ?
olm nasi bilmiyon lan saw benim ayküt xD Rolling Eyes
senin nick thief değilmiydi :lol:

Takımı
Besiktas
Rebel deathmatch özelliğini Kim Kaldırdı

Merak etme server daha yavaş yavaş oturuyor...Bakalım şu işten kâr edelim. 2. serverda gelecek orasıda fun olacak 3. de gelirse Pro olacak Cool
Tabii Size bağlı adminlik alan olursa kâr ederiz.

SonSAHNE

Bilgiliyim
RebelTurk demiş ki:
Merak etme server daha yavaş yavaş oturuyor...Bakalım şu işten kâr edelim. 2. serverda gelecek orasıda fun olacak 3. de gelirse Pro olacak Cool
Tabii Size bağlı adminlik alan olursa kâr ederiz.

fun olursa adminlin alabilirim surf ski map i :lolmuch:

A

Anonymous

Guest
rabel ayıp ediosn yeminle baq.Burda 3 kişiyi ardarda hs çekiom bala baq dion.kendin çekince yetenek mi oluyo.Artist olmsunuz hepiniz...

Ya biz arkadaş olduk kaynaştık sanıyordum... Ona bakarsan biz serverda kendi aramızda birbirimize ezik noob caylak ballı herif gibi şeyler söyleriz...
bede şaka mahiyetinde dedim abartılacak birşey yok.

AYrıca: Bir daha sakın Ağzından argo kelime duymuyayım.. argoyuda geçtim bizzat kendi gözümle gördüm admine ana avrat saydığını...

Yukarı Alt