Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Beyler Cs 1.6 EXL ' CLan Serverı için 2 tane 30+2 server almayı düşünüyorum. ipleri yan yana denk getirmeye çalışıcam.Yorumlarınızı ve oylarınızı alalım.
not: Serverlarımızın ip ' ler 0 iç kullanılmamış olduğundan biraz zorluk çekebiliriz doldurma konusunda. Siz üstünüze düşen görevi yapın. Reklam tanıtma vs. gibi gerisini ben hallederim
not2: Lütfen oylamaya Cs 1.6 EXL ' Clan Server ile alakalı kullanıcılar katılsın. Alakasız kişiler katılıpda yanlış sonuçlara sebebiyet vermeyelim

YORUMLARINIZI BAŞLIK ALTIDA ALAYIM
BEN 1. SEÇENEK DİYORUM YANİ ALALIM . NEDE OLSA FİNANSMAN BEN : P

ben eχł ' 0м3я^^ şu anda ip lerimiz ares in dediği gibi yeni ancak dolacak umutluyuz hepinizi serverimize bekliyoruz :D

Λres demiş ki:
Beyler Cs 1.6 EXL ' CLan Serverı için 2 tane 30+2 server almayı düşünüyorum. ipleri yan yana denk getirmeye çalışıcam.Yorumlarınızı ve oylarınızı alalım.
not: Serverlarımızın ip ' ler 0 iç kullanılmamış olduğundan biraz zorluk çekebiliriz doldurma konusunda. Siz üstünüze düşen görevi yapın. Reklam tanıtma vs. gibi gerisini ben hallederim
not2: Lütfen oylamaya Cs 1.6 EXL ' Clan Server ile alakalı kullanıcılar katılsın. Alakasız kişiler katılıpda yanlış sonuçlara sebebiyet vermeyelim

YORUMLARINIZI BAŞLIK ALTIDA ALAYIM
BEN 1. SEÇENEK DİYORUM YANİ ALALIM . NEDE OLSA FİNANSMAN BEN : P
madem istion al işte :lol:

Ben XandeR! Serverımızın yenı olması nedenıyle fazla tanınmıyoruz ama en yakın zamanda bu engelı asıcagımıza ınanıyoruz herkezı beklerız 212.175.42.165

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt