Cs 1.6- 2 Tane 30+2 Server Alalım mı?

• 1. Bir Tane Daha 32'lik Server Alalım

Votes: 16 84,2%
  • 2. Almayalım(başka bir fikrim var)

Votes: 3 15,8%

• Total voters
    19
Beyler Cs 1.6 EXL ' CLan Serverı için 2 tane 30+2 server almayı düşünüyorum. ipleri yan yana denk getirmeye çalışıcam.Yorumlarınızı ve oylarınızı alalım.
not: Serverlarımızın ip ' ler 0 iç kullanılmamış olduğundan biraz zorluk çekebiliriz doldurma konusunda. Siz üstünüze düşen görevi yapın. Reklam tanıtma vs. gibi gerisini ben hallederim
not2: Lütfen oylamaya Cs 1.6 EXL ' Clan Server ile alakalı kullanıcılar katılsın. Alakasız kişiler katılıpda yanlış sonuçlara sebebiyet vermeyelim

YORUMLARINIZI BAŞLIK ALTIDA ALAYIM
BEN 1. SEÇENEK DİYORUM YANİ ALALIM . NEDE OLSA FİNANSMAN BEN : P

ben EXL ' 0m3R^^ 32 kişilik serverimiz açık ancak bir 32 lik daha olacak. yani toplam 64 kişilik server her yiğidin harcı değil :) şu anda pek tanınmasak da ileride bu günleri gülerek hatırlayacağız.Herkesi servera bekleriz.

Ben XandeR! (UMUT) Serverımızın yenı olması nedenıyle fazla tanınmıyoruz ancak bu sorunun zaman ıle asılcagından emınız hepınızı beklerız 212.175.42.165

belirsizzzzz

Aileden
32 kişilikten 64 kişi bu serverin dolması bayabir zaman alır.Birde ıp ler sıfır olursa.Olebir reklam yapmamız gerekir.Onuda hallederiz artık ama dolunca tadı da çıkar hani ?!!!!!!

67bin Küsür Üyesi olan namı tüm piyasaya yayılmış EXTRALOOB.com Var Arkadamızda.Daha iyi reklam yaparım diyen olursa buyursun yapsın. Merak etmeyin en kısa sürede 2 serverıda doldururuz sadece çaba ve sabır gerekli. Bulduğunuz ve imkanınız olan her yere yayın EXL ' Clan serverlarının adını ve ip'lerini. ÖMerin'de dediği gibi her clanın harcı değildir 2 tane 30+2 kişilik server almak. Bu fırsatı değerlendirelim ve elimizden geldiğince reklam yapalım

ben Dr.|| < FuChs > || bence 2 serverimiz olsun yakında tüm server dolucak ve kral olucağız bu gün 23 nisandan kacıp int arkadaslarıma bizim servre gelin dedim yawas yawas gelıorlar ıp ezberletmeye calısıorum :mrgreen: bugün biri girdi tenekeci cok begenmiş :mrgreen: onu clana alim demiş hani bize neyse inş bu iş olur serhat abi:D ..... inanıorum

Yukarı Alt