Crossbow çar kasıorum şuanda 79 lwim cleric açık 60lwde ama warlock a dönsemmi diye düşünmeye başladım,extreme açıkken cleric pek işe yaramıyo ama warlockla atıcağım debufflar stun vs pvp için daha iyi olur diye düşünüyorum...
O debuffları clericteki holy word engelliyo ama herkezde bu bufftan yok olsa bile tutabiliyor en azından stun atsam yeter diye düşünüyorum :muck:
Yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum :popcorn:

Arkadaşlar cleric diyenler neden warlock demediğinide söylerse sevinirim.
Bu arada bilmeyenler boş yorumlar yapmasın warlockla nük atıcak halimiz yok debuffları effeckleri için dioz :coffee:

Ben crossbowun yanına Cleric derim. Zaten 79 lvl olmuşsun bundan sonra warloca dönülmez. Önemli olan crossbow hareketleridir.Sp yetişmez :oldie:

Dagger-Warlocka Dön Öyle Bişey Yapmak İstiosan :wink1: Yada Daggerida Aç UNiqlerde Xbow Kullanırsın :wink1:

bence bard aç
nasıl olsa xbow suikast charı gibi bişe stealth bas uzaktan salla ya ölür ya ölmez ölmezse uzaklaşırsın tekrar vurursun xD

IsrarLa warLock öneriyorum kasarken cleric xBowda fazla ise yaramıo xTreme acıınca zaten bi bless war onuda özel zamanlarda ( Giant -- GeneraL-Party ) de flan kullanıyosun zaten skillerinde 60 da bless ahım şahım işe yaramaz .. warlockta tek sorunun kasarken cleric qbi rahat edemessin ( ki xBow Lv yaratıklarıne tek atıyo kasarken
) ama pvp de indiremicegin adam y0k inan bana bu buildde en yakın arkadasımın carı da war kendinden 10 Lv yüksek adamlara tek atıyo genellikle + Snow - Bless tanımadan ^^

Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu .. :beer:

xbowda extreme açıp pvp yaparsan cleric bişeye yaramz tabi xbowu adamı yere dusurune kadar kullancan(Extremesiz) yere dustgu anda alcan daggerları eline bascan desperate bi mortal wounds arkasından 80combosu ztn adam yerde arada kd çekemedigin olcak baktın cann inio git gide alcan clerici can doldurcan fln xbowla tekrar dusurmeye calıscan dusunce daggerlar aynn dvm :thumbsup:
bi videoları izle istersen youtubede cok ii kullanan adamlar var çarlarını,ezip geçiolar milleti :oldie:
warlockta iidir stun debufflar sleep fln tutunca felaket damage vurabiliosun daggerla,full sun bladei ezip geçiodu bi rogue warlock cok feci ama bnce genede cleric herseyde işine yararken warlock sadece pvp de iş gorur

beyler benim herculeste 34lvl nük war aynı serwerde 16lvl xbow war 5k farmı war sikilerden cleric we roque ye bastım çarı çok saglam yapmak istiyorum yani wizarddan da iyi diger sikil olarak hangisine basmam lazım yanşıl sikileri basmadım ben demi

Chardan nasıl zevk alacaksan onu aç derim. Pvp yapmam sadece unique dersen bard olmalı. Unique giderim pvp olmadanda olmaz dersen Cleric olsun. Unique kesip napıcam Pvp yapsam yeter dersen Warlock olsun. Ama ben her zaman Eu charda clericden yanayım.

Yukarı Alt