arkadaslar bn bi char aldım herşey güzel am crossbowun yanında bide dagger skilleride açık sizce bu iimi hem dagger hemd crossbow kasıyom yan mastery de bard

dagger kasmana gerek yokki bence bosuna sp kaybı dagger skıllerını sıfırla elınde de mıs gıbı sp olsun sonra full bard + xbow :thumbsup:

hem dagger hem xbow skıllerını acıp uplaması bence gereksız bır sp kaybıdır! ama dersen ki dual weapon yapıcam diye o zamn sana bisey soyleyemem ama xbow zaten pvplerde unique kesmlerinde moblarda kasarkenn plvl yaparken gayet kullanıslı bır char dagger a gore

yok bn aynen şöle yapacam kararımı verdim ve uygulamaya koydum önce xbow sonar xbowun crossbow extreme skillinin süresi bittiğinde dagger daggerin süresi bittiğinde xbow ole kasacm ayni dual wepon :mrgreen:

SKYWALKER demiş ki:
sen bılırsn desene charı extreme manyagı yapıcan :mrgreen: arada bı bırak nefes alsın :mrgreen:
ozmn tek attığı moba 4 felan atıyo anca stall kurunca dinlenir (senin dediğinde benim bi arkadaş vardı adam 83 lvl şunu merak ediyo bu adam full pod içiyo peki bunları çişi fln gelmiyomu diyodu :mrgreen: :mrgreen: )

ironeye_TR demiş ki:
SKYWALKER demiş ki:
sen bılırsn desene charı extreme manyagı yapıcan :mrgreen: arada bı bırak nefes alsın :mrgreen:
ozmn tek attığı moba 4 felan atıyo anca stall kurunca dinlenir (senin dediğinde benim bi arkadaş vardı adam 83 lvl şunu merak ediyo bu adam full pod içiyo peki bunları çişi fln gelmiyomu diyodu :mrgreen: :mrgreen: )
haydiiii :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt