GNR

rank8
darthgondon demiş ki:
Merhabalar.Ben bu shining stone yapılışında hiç bişey anlamadım.Black stone ve blue stone istiyor.Ben thiefim,gold boxları kırınca ticket ve black stone veriyor.Shining stonede black ve blue istediğine göre blue stoneyi nasıl bulcaz ? Şimdiden teşekkürler.
Hunter lardan satın alacaksın yada black ile takas edeceksin

extraloob demiş ki:
şimdi şu olayı toplarlayalım hazır bilenler burada başlıyorum.

1) thief olarak görev yapıyorum ? rütbe atlıyorum ok.
2) thief olarak hunter kesiyorum rank atlıyorum ok.
3) black stone nasıl kazanılıyor ?
4) special god box ne zaman nasıl kullanılır ?
5) sonra ne nasıl yapılıyor :P
Okan baban böyle kek yapmayı nerden ögrendi ? :-) Dr. oetker biggrint1 biggrint1

beyler ben hunterım veriyorum special leri ama bana blue stone felan vermyor onu nasıl alacam onu sadece bi ayrıntılarıyla anlatırmısınız

GNR demiş ki:
xeray06x demiş ki:
- Resim Silinmiş.

Uploaded with ImageShack.us

Black ve Blue stone var ama sag alttada goruldugu gibi ''You have not fulfilled the requirements to Craft.'' yazıyor. Yardımcı olursanız sevinirim
craft kımında sayıyı arttırmamışsın ordan kaçtane yapacaksan seciyorsun yada craft all diyorsun o oldugu kadar yapıyor

Dediğiniz gibi stone yi koyuyorum ama All craft yada craft dediğim zaman 'You have not fulfilled the requirements to Craft' yazıyo sayı belirlemesini söylemişsiniz basabilmesin için ama sayı belirlemede'de aynı sonucu veriyo bunun sonucu nedir acaba nasıl yapamm lazım bi yardımcı olabilirmisiniz bana. Teşekkür ederim.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bana bir türlü black stone cıkmadı 100 den fazla blue stone var ve 2 adet ticket bunları black stoneyle değiştribilir miyiym ticketin üstünde exhange item yazıyor acaba değiştirebilir miyim yardım

xeray06x demiş ki:
- Resim Silinmiş.

Uploaded with ImageShack.us

Black ve Blue stone var ama sag alttada goruldugu gibi ''You have not fulfilled the requirements to Craft.'' yazıyor. Yardımcı olursanız sevinirim
çünkü sende ticket kırdırdıktan sonra verilen itemdenyok eğer ondan elde elde edersen yapabilirsin

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
hersey iyi de butun sıtelerde aynı yazıyor hep shınıng stone anlatılmıs bide bunların yaında materıa ıstenıyor onları nasıl yapıyoruzzzz :detective: :roll:

item yapma kısmına kadar herşey tamam ama itemleri yapamadım bir türlü tarif öğrenmedin diyor. Bu konudada yardımıc olurmusunuz lütfen

Rica etsem şu silkroad ile ilgili konuları revize etseniz hiç bir resim gözükmüyor sanırım hepsi silinmiş

Yukarı Alt