valla serwer bence kısaca BERBAT. Neden derseniz oyuna girdim extraloobdan kim var diyom o ne diyolar :lolmuch: hemde o diyenler clanı kuran bur0ck mu ne öle birisi herkes EXL clanında ama bi Allah'ın kulu bile extraloobu bilmiyo valla kısaca berbat bi serwer olmuş serwerin adminleri bile extraloobun ne olduğunu bilmiyolar Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

belirsizzzzz

Aileden
DarthVadeR demiş ki:
HeLL_KinG demiş ki:
valla serwer bence kısaca BERBAT. Neden derseniz oyuna girdim extraloobdan kim var diyom o ne diyolar :lolmuch: hemde o diyenler clanı kuran bur0ck mu ne öle birisi herkes EXL clanında ama bi Allah'ın kulu bile extraloobu bilmiyo valla kısaca berbat bi serwer olmuş serwerin adminleri bile extraloobun ne olduğunu bilmiyolar Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
burock klani kuran kisi degil klani kuran exlden ve klana girmek icin extraloobu bilmek gerekmiyor Wink
ama EXL in anlamını bilmek gerek bence headbang2ft9

Takımı
Besiktas
DarthVadeR demiş ki:
HeLL_KinG demiş ki:
burock klani kuran kisi degil klani kuran exlden ve klana girmek icin extraloobu bilmek gerekmiyor Wink
o daha clana geleli 2gün oldu Razz

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
1.6 da oynayan varsa yazsı serverı girek bakalım nasıl oynuyonuz...!!!görek :lolmuch: :lolmuch:

belirsizzzzz

Aileden
Bu aykut admin olmuş ama hala oynamayı diyom b harfine bas silah al diyom tamamda adam almıyo diyo anladınızmı? :mrgreen: :mrgreen:

Ps:Beni vuruyo(genelde) Cool

Morwena demiş ki:
1.5 uzun olur Rolling Eyes
1.6 daha güzel olur eğer bir server kiralarsak Wink
1.5 server açmak isterseniz panel kullanımı hakkında bılgı verebılırım 10 dk lık ıs 1.6 dan daha kolay extraokk

Kuruman demiş ki:
ben düşündüm Counter 1.5 kendimize extraloob serveri kuralım diyorum ben bu server kurmayı bilmiyorum bilen ark.lar yazarsa ii olur hep beraber oynayalım güzel olur extraokk
konu başlığını doğru yazarmısın counter olcak :lol: :lolmuch:

Takımı
Besiktas
BaTTeRST demiş ki:
Bu aykut admin olmuş ama hala oynamayı diyom b harfine bas silah al diyom tamamda adam almıyo diyo anladınızmı? :mrgreen: :mrgreen:

Ps:Beni vuruyo(genelde) Cool
Sen Dersini Almadınmı Hala :mrgreen: :mrgreen:

1.6 populer dıorsunuzda 1.5 daha cok server var cs1-cs37.senoyna.com mesela sadece bır sunucu 37 tane + cs1 - cs20.senoyna.org cs6 bizimdir ayrca :lol: cs1 - cs20 lanoyna.com daha bınlerce ip liler var

ffearless demiş ki:
Defance demiş ki:
Kuruman demiş ki:
ben düşündüm Counter 1.5 kendimize extraloob serveri kuralım diyorum ben bu server kurmayı bilmiyorum bilen ark.lar yazarsa ii olur hep beraber oynayalım güzel olur extraokk
konu başlığını doğru yazarmısın counter olcak :lol: :lolmuch:
1.6 daha iyi :lolmuch:

sen konu başlığı edit le hacı Counter Exl server yaz couter yazmışsın mucX

Yukarı Alt