21 Ağustos için gün saymaktayız Trailer yayınlandı gerçekten çok güzel bir oyuna benziyor

Serinin önceki oyunları gibi Global Offensive, görev tabanlı bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyuncular ilk önce görevleri tamamlamak veya düşman takımı yok etmek için terörist veya terörle mücadele (counter-terrorists) takımlarından birini seçerler. Örneğin, yıkım haritalarında (de) teröristler bomba kurmaya çalışırken, terörle mücadele bombanın kurulmasını engellemeye veya kurulmuş bombayı imha etmeye çalışır. Global Offensive'e önceki oyunlardaki görevlere ek olarak cephanelik (arsenal) denilen bir mod eklenmiş, bu modla birlikte klasik Counter-Strike haritalarını yanında farklı haritalar da oyuna dahil edilmiştir.
Önceki oyunlarda olduğu gibi, Global Offensive'de de bir tur görevlerin tamamlanmasıyla veya düşman takımın imha edilmesiyle sona erer ve yeni bir tur başlar. Tur bitmeden ölen oyuncular, dirilmek için turun bitmesini beklemek zorundadır. Oyuncular önceki turdaki performansına göre alacağı parayla silah ve ekipman satın alabilir.

Video tanıtımları

Görsel Tanıtım

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bir çok esport takımı cs 1.6 takımlarını kapatıp cs:go gectıgını duyuruyor. Go'nun cıkması ile cs 1.6 ve 1.5 maziye karışıcak. Bence şimdiden cs:go'da yerınızı alın derim :D

Oyunu alıp oynadım dikkatimi çeken bişe var tek eleştirdiğim nokta grafikler ve oynanış güzel fakat prof luk bitmiş diyebilirim bilende iyi oynuyor bilmeyende aim sistemi çok kötü çok kolay vurulabiliyor ,wallbang tabir ettigimiz oyunun profları tarafından kullanılan duvardan vurmak yok bombalar duvara çaprtırıldıgında istenilen yere gitmiyor ses kasılması çok zor haritalar çok karartılmış duck yapılmıyor prof jumplar yok benim gözümde grafikler harici tam bir fiyasko para vermeye değmez.

Extrowe demiş ki:
Oyunu alıp oynadım dikkatimi çeken bişe var tek eleştirdiğim nokta grafikler ve oynanış güzel fakat prof luk bitmiş diyebilirim bilende iyi oynuyor bilmeyende aim sistemi çok kötü çok kolay vurulabiliyor ,wallbang tabir ettigimiz oyunun profları tarafından kullanılan duvardan vurmak yok bombalar duvara çaprtırıldıgında istenilen yere gitmiyor ses kasılması çok zor haritalar çok karartılmış duck yapılmıyor prof jumplar yok benim gözümde grafikler harici tam bir fiyasko para vermeye değmez.
Çok güzel yazmışsın arkadaşa katılıyorum

Extrowe demiş ki:
,wallbang tabir ettigimiz oyunun profları tarafından kullanılan duvardan vurmak yok .
csyi online oynamama sebebim bu.. 2.side zıplaya hoplaya koşan herifler.. tam ilk okullu işi şeylerdi...

Yukarı Alt