Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
S0NS4HN3 demiş ki:
TrowZeeN demiş ki:
TrowZeeN demiş ki:
ii oynayanlarıda wh diye atıosunuz Sad

Ben kim wh kim iyi oynuyor çok iyi anlarım Wink

dün wh diye atıldım Evil or Very Mad
Ben atmamışımdır. Senin Nick ne?
bu gun bende gırdım kardeşinmı ne vardı ismail benden şüphelenmiş :lol: öle dedi sende bişiler var dedi dedim bilek var extraokk :lolmuch:

şimdi de ben oynarken adam diyor wall at şunu diyo burock du galiba kendisi 3 mermiyle 3 kişi alıyor bana suç buluyorlar vallahi ayıp yaptığınız 2 damla cs hevesim vardı onu da kırdınız yani iyi oynamak suç bu cs de adam 18 e 0 ben 6 a 0 yine olan bana oluyor Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
burak diye biri var hile bide admin olcak ben öle adminin.... töbe töbe insan bi server acmıs admın örnek olacagına daha cok berbat ediyo herşeyi neyse size kolay gelsin...

bırakın arkadaslar hıcbısey olmaz ordan daha sımdı cıkdım adam dıorumkı sxe koy bari antihile var onda wall acmasınlar huzur bozmasın adamın kendı wall saten bosu bosuna sınır bozuklugu yaratmak ıcın kurmuslar anca laf olsun torba dolsun bısey yapıosanız hakkını verın tam yapın arkasında durun

Öyle bakın csde extr clanı kurduk serverı actık demekle olmuo mılete burda yag cekcegınıze server kurduk dıe serverı gusellestırın

A

Anonymous

Guest
_EleCtrA_ demiş ki:
Öyle bakın csde extr clanı kurduk serverı actık demekle olmuo mılete burda yag cekcegınıze server kurduk dıe serverı gusellestırın
aynen katılıyorum. hiç bu kadar ezik cs serveri görmemiştim. consolenin kendisi hile kullanıyor. bide bize örnek olcak. LoL ! bi dahada girersem o servere GS li oliyim Evil or Very Mad

ewet az once trowjen kardesımle bırlıkt oynuyorduk aynı serverda serverı sırf extrada gorunsun dıe ısım koymuslar bı ıs yapıosanız ya tam yapın yada hiç kalkısmayın

kardes madem server actın absında dur n olduguna bak sana herkes artık kım varsa orda admınım dıyen adama 10 kere yazıoz umrunda deıl adamın kendı wall cunku n zevk alabılıo oyundan merak edıorum

DarthVadeR demiş ki:
Daha güzel yapabiliyorsanız siz yapın jest olsun diye server açıldı genede bin tane laf yiyoz !
biz haksız yere banlanıyoruz ve exl de olan adam wall açıyor biz daha ne yapalım ?

DarthVadeR demiş ki:
_EleCtrA_ demiş ki:
kardes madem server actın absında dur n olduguna bak sana herkes artık kım varsa orda admınım dıyen adama 10 kere yazıoz umrunda deıl adamın kendı wall cunku n zevk alabılıo oyundan merak edıorum
hangi adminmiş o burocksa adminliği alındı o elemanın ve adminlerden hangisinin veyahutta clandan kimin hile olduğunu söyleyin ilgilenelim.
ısımlerını trowzen arkadasımız cook ıı bılıo ayrıca oyuna gırıp eger gozgezdırırsenız sızde gorursunuz mıllet kufur etıo oyunda wallar acık sxe kurun servera kufur yasak olsun ban lıycaz dıyıp oturmasınlar wall acanı kufur edenı anında banlasınlar

adminler tanıdıklarını kolluyo böyle oyun oLmaz .. böyle olcaksa hiç girip oynamayalım

Counterrr mı :lol: server mı açtınızz anaam :lol: Şimdiden Slot ayrısanız iyi olucak :lolmuch: Adım: Ozgr!

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
tabi tabi ice gibi bi bölümde 10 dk 30 defa öldürüp 1 kere öldü bunda wal yok onca kişi oynuyo YALAN söylemeyin bari... Evil or Very Mad Evil or Very Mad

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
Dely_KaaN demiş ki:
ya adamlar oynamayı bilmiyosa extraokk ben 10 dkk da 50 kere öldürürüm yani
yaw sonsahne 1 kere vurup 11 kere mi ne olmustu en son gördügümde 3 kere vurup 15 16 kere mi ne olöustu sonsahne konus bi...!!!!

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt